Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek mennyire lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek mennyire lenne fura, ha egy lany ilyen helyzetben megkérdezné, hogy mi történt veletek?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki neha jon edzesre, most leserult. Es nem mellesleg tetszik, de ezt o nem tudja, kiveve ha kiszúrta a viselkedésembol, bar nem hiszem :D

Gondoltam ra, hogy megkérdezem, hogy mi történt vele? :O ( a haverjaira tamaszkodva tud menni, szóval annyira nem kicsi a gond)

Tudom, hogy mi van vele, mert a tesitanart megkérdeztem es o elmondta, de ezt a srac nem tudja :D :)


Eddig max 1-2 szót beszeltunk, de azt is az edzesen ( pl.: "Bocsi" vagy hasonlók) .


Igy mennyire lenne fura megkérdezni tőle, hogy mi történt a lábával? :O


Es van egy ismerosom, aki kínai orvoslast tanult es többek között azzal foglalkozik, hogy sportseruleseket gyógyítson, pl nekem a bokacsontom nem a helyen volt es helyrerakta ugy, hogy alig fajt, utana pedig sokkal jobb lett.


Szóval arra gondoltam, hogy ha nem jár sehova a srac a lábával, akkor megadhatnam neki az ismerosom tel.szamat.

Szerintetek ez nem lenne tul sok?


A fiu 1 evvel idosebb nálam.



Kort is legyszi :)



2016. febr. 18. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Annak mindenki orul ha megkerdezik mi van vele ;)

Bar orovost ajanlani lehet h picit furi lenne....

2016. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Nem konkrétan orvos, csak nem tudom jobban megfogalmazni, hogy mit csinál :D

Nem végzett egyetemet, legalábbis nem tudok róla, de nem is csaló, pl van amikor nem is ker pénzt, pedig segített :D

2016. febr. 18. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács sose rossz!Lehet hogy nem megy el,de mindenki értékeli ha foglalkoznak vele.
2016. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!