Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Fiúk! Ha ti lennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! Ha ti lennétek ilyen helyzetben, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval...Van egy fiú a sulinkban, eggyel felettem jár, egy picit művészfélének mondanám ( mivel annyira nem ismerem ), egyébként kedvesnek, aranyosnak tűnik, és egy kicsit talán még az a csendesebb fajta is.

Persze, egy-két hónapja sikerült totálisan beléesnem, pedig nem az a tipikus magamutogató, mindenkinek tetsző fiú. Normális.

Természetesen elkezdtem nézni Őt ( vagy nem tudom, hogyan mondhatnám máshogyan ) és van egy olyan érzésem, hogy ez fel is tűnt neki. Aztán egy idő után észrevettem, mintha Ő is folyton nézne engem. Volt, hogy mentem a termünkhöz, meglátott a barátja és odafutott hozzá, mondott neki valamit Ő pedig felnézett, vagyis pont engem nézett. Lehe, hogy csak véletlen volt, de akkor ott esküszöm azt hittem, hogy rólam beszélnek... Meg egyébként az is furcsa, hogy a barátai szoktak nézni. Lehet ez is csak egy ilyen kis apróság, de néha elég idegesítő tud lenni.

Viszont, a múlthéten véletlen nekem jött, és csak nézett rám, semmi bocsánatkérés vagy valami. Igaz, én sem mondtam semmit, bár engem már az is eléggé lesokkolt, hogy ott áll ennyire közel hozzám. Bár, az eset óta, mintha többet nézne:D

Egyébként, elég sok közös van bennünk, hasonló zenéket szeretünk, filmeket, sorozatokat.

Olyan rossz, mert olyan jó lenne összebarátkozni vele vagy valami, de még életemben nem beszéltem vele...

Így hát a segítségeteket szeretném kérni, ti mit tennétek a helyemben vagy annak is örülök, ha leírjátok, hogy külső szemmel, hogy fest a dolog. Mindenesetre bármilyen válasznak ( mm, bármilyen normális) örülök. További szép napot Mindenkinek!:)


( Az esetleges hibákért bocsánat, csak siettem. :D )


2016. jan. 10. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet zavarban van és ezért nem mer kezdeményezni
2016. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről mintha két szerelmes bámulná egymást én oda mennék hozzá és beszélnék vele
2016. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én semmit nem tennék. Azonban ez így egy olyan dolog, hogy ilyenben én is benne voltam, szóval még régen nézett egy lány, a radarjaim jeleztek, hogy figyel, aztán én is ránéztem, és onnantól kezdve figyeltem, hogy miért nézett. Hát érted, lehet gyilkos, aztán azért néz, mert felmér, vagy nem tudom. Szóval figyeltem, hogy mik a tervei. De aztán leesett, hogy ő is néz természetesen, de nem csinál semmit, nem látok nála semmilyen eszközt, szóval idővel nem figyeltem, csak mikor elment mellettem a folyosón, de akkor is csak a perifériás látásomból. Szóval ennyi. :D Mindenesetre, ha az átlagot nézem, akkor lehet, hogy tetszel nekije. De ezt nem lehet megmondani, egy fiú minden lányt megbámul, sajnos nem mindenkinek van kultúrája.
2016. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenki válaszát!:) Sokat segítettek!
2016. jan. 10. 10:03
 5/5 anonim válasza:
Próbálj meg segítséget kérni valamelyik barátnődtől, aki már jártas az ilyenekben, hogy a barátaitól derítsen ki valamit, vagy facebookon irj ra, vagy mas közösségi oldalon, mert ott nem olyan stresszes az ember, mert ha igy rárontasz szunetben, beszelni, ő is le lesz sokkolva, nem fog rudni mit hebegni, szóval lassan rá kell őt szoktatni arra, hogy te is vagy a világon. :)
2016. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!