Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam vagy hajtsak tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy hajtsak tovább?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már 3szor elhivtam és egy csomoszor ölelgettem és simogattam a kezét és már jo pár utalást tettem h mi a helyzet de ő egyszer se adott se igenlő se visszautasito választ ugyanolyan kedves velem de semmi határozott jelet nem vettem észre. Ugyhogy két lehetőség van: vagy nem vette a lapot amiben erősen kételkedem vagy pedig csak simán lebegtet. Nagyon fontos lenne ez a kapcsolat mert érzek benne valamit. Ti mit csinálnátok?

2016. febr. 19. 07:13
 1/8 anonim válasza:
Tovább!
2016. febr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek/szerinted nem fog tovább lebegtetni ha tovább csinálom?
2016. febr. 19. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:
egyertelmuen tedd fel neki a kerdest hogy akarna e veled egy parkapcsolatot stb.. mert lehet hogy ezekbol a jelekbol azt hiszi csak baratok vagytok. ahogy elnezem az osztalytarsaimat ilyen olelgetos meg simogatos fogdosast siman hagynak egymasnak... o.O kozben meg pasijuk csajuk van. ki erti ezt.. :D
2016. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is erre jutottam. Majd a képébe mondom h szeretlek miközben simogatom a kezét. Na ebből nem fog kibujni :)
2016. febr. 19. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg azt várja hogy mutasd már meg ki a férfi meg a domináns a párkapcsolatban. vagyis smárold le. ne tegyél fel hülye kérdéseket. megkérdezni valakit hogy járunk-e egy hülyeség. azután érdemes erről beszélni ha már összejöttetek. de akkor se fontos csak ha valami nem oké.
2016. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és nehogy már ekkora lúzer legyél hogy szerelmet vallasz neki első alkalommal. majd ha az ágyban is meg leszel vele elégedve akkor vallogass max szerelmet.
2016. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolso kettő: mi az h elsőalkalommal? Már egy csomoszor elhivtam őt :D

Amugy meg telljesen egyet értek veled :)

2016. febr. 19. 15:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugy tünik összejött mire másnap azt irta h még nem tudja mit akar. Ez egy finom nemleges válasz vagy ki akarja ugrasztani a nyuszit a bokorbol és kapjam le vagy valoban gondolkonia kell ezen? Multkor elég egyértelműen odabujt hozzám meg ilyenek szoval ugy látszott h ő is akarja. Szerintetek most mit csináljak? Nagyon fontos nekem ez a lány és mindent megteszek h sikerüljön
2016. márc. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!