Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtsak rá vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek akivel eleinte nem irtunk rá egymásra csak néha lájkolgatta a dolgaimat Face-en.Aztán rámirt július elején h:nekem annyira tetszenek a képeid h te azt el sem hiszed(hobbiból fotózok).Elkezdtünk chatelni és elhivtam h másnap találkozzunk.Eléggé ideges voltam mert túlsúlyos vok és ez engem eléggé frusztrál.Amikor a "randin" beszélgetünk egy idő után elkezdett beszélni a volt csajairól. De ami ennél is furcsább hogy szinte sosem nézett rám.Miután hazaértünk 2x ráirtam, chateltünk de utána semmi,ő nem irt rám egyszer se.Egy hétre rá már össze is jött vkivel(egy romáinai csajjal)Ezután egy hónapig nem voltam otthon mert nyaraltunk meg táborba voltam.De még mindig lájkolgat mint eddig.Nekem meg egyre jobban bejön, de nem akarok ráirni mert milyen az már h mindig csak én??:S Mit csináljak?
2011. aug. 19. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

hagyjad


Mivel kövér vagy elmondom: a legnagyobb esélyed egy férfinél akkor van, ha élőben tartjátok a kontaktot. Ha megkedvel annyira, hogy tudjon szeretni is, akkor már nem lesz zavaró a kinézeted. De így első kinézetre, nem hiszem, hogy szépeket gondol rólad.


Az eszeddel hódíts és ne a testeddel!


22/L

2011. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem csak a képeid tetszenek neki
2011. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!