Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtsak rá vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek aki nagyon bejön. Eleinte nem irtunk rá egymásra.Aztán rámirt július elején h:nekem annyira tetszenek a képeid h te azt el sem hiszed(hobbiból fotózok).Elkezdtünk dumálni és elhivtam h másnap találkozzunk.Eléggé ideges voltam mert túlsúlyos vok és ez engem eléggé frusztrál.Miután hazaértünk 2x ráirtam de utána semmi.Egy hétre rá már össze is jött vkivel(egy romáinai csajjal)Ezután egy hónapig nem voltam otthon mert nyaraltunk meg táborba voltam.De még mindig lájkolgat dolgokat nálam Face-en mint eddig.Mit csináljak?
2011. aug. 12. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hagy a betyárját
2011. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te ne írj. ez a fiú dolga. Ha nem ír rád nem is akar veled találkozni. Az h lájkolgat nem jelent semmit. A randin hogyan viselkedett veled?
2011. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha székely lánnyal jött össze, akkor bánni fogja nagyon... :D Te meg hagyd a francba, jobb neked így, hidd el.
2011. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem nevezém randinak azt amikor találkoztunk. Rendes volt, mondtam h nem vagyok valami bőbeszédű és mondta h ez nem vaj sőt, volt egy csaja aki már idegesitette azzal h sokat beszél.Olyan érdekes volt hogy akkor találkoztunk először és elmesélte nekem szinte az egész szerelmi életét.De ami még furcsább hogy nem nézett rám szinte egész idő alatt, csak előrefelé.
2011. aug. 12. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ő nem randinak vette a dolgot ahogy kiveszem a szavaidból hanem csak egy szimpla baráti beszélgetésnek ahol kiöntheti a lelkét.
2011. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, ő úgy vette. A probléma az hogy ő nekem tényleg nagyon tetszik és annyira szivesen találkoznák vele még egyszer. és tudom hogy nem fugunk összejönni(habár 3 ismerősöm közül 2 azt mondta h tuti bejöhetek neki). én végülis csak haverkodnák vele hogy jobban megismerjem mert annyira megfogott. De lehet h a 3. ismerősömre kellene hallgatnom és nem foglalkozni vele. csak minden reggel amikor felkelek eszembe jut és egész nap rá gondolok.
2011. aug. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!