Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miért csak a széparc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért csak a széparcú fiúkat szeretitek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok szép és hiába próbálkozok a lányok elhajtanak és már unom ezért szeretném tudni hogy ez így van e..
2016. febr. 19. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiába,de sokat számít a külső. Azt nem mondom,hogy fontosabb a belsőnél viszont egy lány-és fiú sem-fog összejönni olyannal,akihez nem vonzódik. Ez van:/
2016. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia :am ezt szokták néha a lányok is kèrdezni olyan nem létezik hogy senkinek sem jönnél be :D én szerintem mindenkinek meg van a maga párja csak meg kell találni de viszont az se mindegy hogy hogy próbálsz közeledni :) nem szabad soha fell adni még akkor is ha elhagy a remény :) 13f
2016. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha csúnya vagy, ne várd el a lánytól, hogy szép legyen. Keress valakit aki a saját kategóriád.
2016. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Srác, te miért általánosítasz, és miért próbálod eldönteni a lányok helyett, hogy nekik mi tetszik?
2016. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Képet

Akár egy új haj is csodákra képes, vagy valakinek a borosta áll jól.

2016. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok valami széparcú srác, ugyan mostsem vagyok egy Casanova de sokan mondják hogy az átlagosnál jobban nézek ki, ezt a következőkkel értem el:

1. Ez a legfontosabb. ÁPOLTSÁG. Hiába nincs szép arcod az ápolt, egszséges arcbőr alapvetően vonzó egy nő számára, de nem csak az arcot kell ápolni hanem az egész tested

2. Egy új frizura. Ha leírod privátba hogy milyen arctípusod van illetve milyen a hajad akkor lehet tudok tippeket adni.

3. Stílus. Ha egy egységes stílusod van minőségi darabokból az sokat segíthet.

4. Arcszőrzet, egy jó fazon baromi szexi tud lenni és még a csúnyább részeket el is rejtheti.

5. Fitness. Nem kell kondiba járni, de minden nap 100 fekvő és 250 felülés, 3km futás és húzódzkodó-tolódzkodó gyakorlatok. Érezni kezded hogy a tested életre kell, megduzzadnak az izmok, a helyükre rendeződnek.

6. Fogak. Akár hiszed akár nem a fogaid meghatározóak, nagyon sok múlik rajtuk, ügyelj arra hogy a fogazatod mindig ápolt és fehér legyen

7. Mosolygás. Ha már szép fogsor vannak akkor ha odamész egy lányhoz mosolyogj bátran úgy hogy valamennyire látszódjanak a fogaid, ilyenkor a leginkább ellazult az arcod és éppen ezért a legszebb.

8. Legyél természetes, sokan esnek abba a hibába hogy ha lányokkal beszélnek elkezdik mórikálni magukat hogy jobbképűnek tűnjenek, ez nevetséges, a természetes éned a legvonzóbb mindig.

Remélem tudtam segíteni :)

2016. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez butaság. mindenkinek más a szép. Ismerek olyan lányt, akinek elmondása szerint a csúnya fiúk jönnek be.

Miből gondolod, hogy nem szép az arcod?

2016. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!