Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak, hogy ő lépjen vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak, hogy ő lépjen vagy szólítsam meg én?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki megtetszett.Általában a buszon szoktam látni.Mindig egymásra mosolygunk,de még nem szólt hozzám.Nagyon megszeretném szólítani,de attól félek hogy túl rámenősnek fog gondolni.Meg talán egy kicsit el is bizonytalanítana,ha nekem kéne kezdeményezni.
2016. febr. 20. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor először köszönj neki. Ezt már jelzésnek veheti, tehát bátorítást kap, hogy léphet. Viszont így még sem a tiéd a kezdeményezés.
2016. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha már vissza is mosolyogsz, elég töketlen, ha nem kezdeményez. Ha továbbra sem fog, akkor meg sem érdemli, hogy megismerjen....És találsz jobbat is.
2016. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
89%

Én is így voltam. Féltem, mert amúgy is érdekes, fura pasi volt. Most padlót fogtam, nem lesz semmi a dologból, mert b@@@@xtam lépni. A többit leírom pv-ben, ha érdekel.

Lépj, mert ha késő lesz, az fájni fog...sajna én állandó fáziskésésben vagyok. Ne követsd ezt a hozzáállást. Szarabb lesz később, mint az elutasítás. Nehezebben fogsz továbblépni. Persze ha olyan érzékeny lélek vagy, mint én

2016. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ja, ês mosolyog? Ez jó, nagyon jó jel!!! Ez nem hozta meg a bátorságod? Szerintem van esélyed, bőven
2016. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Attól mert ő is vacilál rajta, még nem biztos, hogy gyenge jellem...nem mindenki képes azonnal lépni, lehet érte már csalódás vagy bármi...miértne léphetnél te elsőnek? Ha akkor is nagyon nehezen megy akkor maximum annyiban marad, de valószínűbb, hogy felbátorodik, ha odamész hozzá...
2016. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Istenem, lépj. Annyira jó most nekem. Na, jó, nem úgy értem, biztos szétfeszítenek az érzelmek. De ott a lehetőség, h boldog légy. Most még ott van. Mi lesz, ha mar többet nem latod, nem fog többet azon a buszon utazni? Nagyon banni fogod, hogy nem léptél.
2016. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jav neked
2016. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik buszon utazol??
2016. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!