Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ennyire kínos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire kínos ez? (Többi lent).

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nem jártam még senkivel. És ugye ebből kifolyólag szűz vagyok még. Ma épp erről beszélgettem anyummal. Kérdeztem tőle, hogy hány évesen veszítette el a szüzességét. Erre ő azt válaszolta, hogy ennyi idősen mint én barátja volt és már nem is volt szűz. És hogy már épp ideje lenne nekem is bepasizni :o és szexelni meg minden. Nekem már elegem van hogy mindenki sietteti ezt nálam. A barátok az osztalytarsak az ANYÁM! Komolyan kisebb dühkitoreseim vannak a szuzesseg es ehhez hasonlo temaktol. Legszivesebben bőgnék ha csak erre gondolok. (Nem azert nincs barátom mert ronda vagyok hnem mert nem találtam még meg a számomra megfelelo fiút.) Tényleg ennyire gáz vagyok? :/

2016. febr. 20. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki akkor kezdi el, amikor neki az a legjobb. :)
2016. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy gáz egyáltalán, én is ugyanígy vagyok. :) Van még időnk. Ha anyukád ilyeneket mond, na az már gáz az ő részéről.. Ne csinálj semmit azért, mert mások már megtették:)

16L

2016. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Anyadat elvinnem egy par korre biztos hatalmas tapasztalata lehet :3 nagyon is normalis lany vagy :)
2016. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az anyud felfogása.....na az a kínos.

Most őszintén melyik szülő buzdítsa arra a lányát, hogy bassszon?

2016. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak mégis mi baja van? Én 18 évesen vagyok szűz, engem rohadtul nem érdekel ki mit gondol, de ilyenről hogy valakit a szülei sürgettek még nem hallottam..inkább az ellenkezőjét.
2016. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

Anyád is mondja :D kiégtem.

Ha gondolod mond anyádnak , hogy én szívesen megduglak. Csak a rend kedvéért.

2016. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gond


De az nagyon gaz, hogy mar anyád erőlteti szinte...

2016. febr. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én is épp ezért vagyok megdöbbenve...hogy a saját anyám buzdít erre. Szinte dicsekedve mondja, hogy neki ennyi idősen már barátja volt meg stb.

Hiába hajtogatom neki, hogy nem is egy lehetne...

2016. febr. 21. 08:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak azért nem fogok osszejonni valakivel, hogy megmutathassam neki, hogy nocsak végre bepasiztam és nem sokára szétkú***ratom a agyam. 2 hét múlva meg másikkal ugyanezt. Nem nem. Nem leszek ekkora barom.
2016. febr. 21. 08:14
 10/11 anonim ***** válasza:
19 vagyok és szintén ilyen helyzetben, csak engem nem érdekel, hogy mit gondolnak arról, hogy nem volt még barátnőm.
2016. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!