Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan mondta vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondta vagy csak azért, hogy ne legyen nekem kellemetlen, kínos?

Figyelt kérdés

Elég nehéz lesz ezt most leírni, de megpróbálom minél rövidebben, tömörebben, bár nem lesz egyszerű :)

Szóval van egy lány, akit három éve ismerek, de csak másfél éve kezdtünk el barátkozni. Minél jobban megismertem, annál inkább kezdtem megkedvelni és egy idő után el jutottam arra a szintre, hogy többet érzek iránta, mint barátság. Kb. 7 hónapja elmentünk közösen bulizni (soha nem buliztunk még együtt) és mivel részeg voltam és Ő is, így bevallottam neki, hogy talán többet érzek, mint barátság. Ehhez még annyit hozzá tennék, hogy a vallomás előtt elég sokat beszélgettünk, chaten stb. és néha-néha furcsa jeleket küldött, amiből én arra következtettem, hogy Ő is hasonlóan érez. Utólag kiderült, hogy tévedtem. Szörnyen kínos volt utána vele találkoznom, a szemébe néznem, mert én barom az alkoholtól kicsit bátrabb lettem, mint szerettem volna és megcsókoltam. Ekkor esett le, hogy Ő tényleg nem akar semmit és félreértettem az egészet. A lényeg, hogy túltettem magam az egészen, Ő is, eleinte kellemetlen volt, de aztán szépen, lassan újra felépítettük a barátságunkat, ami tényleg tökéletes. Pár napja viszont megint elmentünk bulizni, inkább csak inni, voltunk egy páran és ott volt egy fiú is, aki régebben nagyon udvarolt nekem, beszélgettünk meg ilyenek, de nekem soha nem jött be igazán. Szóval... elég sokat ittam én is és a lány is és elkezdtünk beszélgetni arról, ami történt régebben, hogy én bevallottam az érzéseimet. És most azt mondta, hogy "őt is érdekelné a dolog, de mivel már ennyire jó a barátságunk és, hogy Ő még sosem találkozott olyan emberrel, aki ennyire hasonlítana rá (ízlés, személyiség,gondolkodás stb. ) így Ő ezt a kapcsolatot nem szeretné elrontani azzal, hogy megpróbálnánk közösen". Valamint még azt mondta, hogy Ő sokat gondolkodott ezen, hogy mit is érez irántam és arra jutott, hogy hasonlóan érez, mint én (legalábbis én így értettem), de nem lenne semmi értelme annak, hogy most ezt az egészet elcsesszük.

Még annyit, hogy ott volt ugye ez a fiú, akivel én azon este össze is jöttem. Nem volt semmi komoly, csak este együtt voltunk, beszélgettünk , csókolóztunk, de ennyi, semmi más nem történt köztünk. És a lényeg, hogy mikor először félrehívott ez a fiú, konkrétan megfogta a kezemet és elkezdett húzni maga után a többiektől, a LÁNY odajött, megfogta a kezem, meg a fiú kezét és elkezdte mondani a srácnak, hogy "enged el, én az övé vagyok, most vele fogok foglalkozni meg ilyenek." ----> persze részeg volt a lány. Illetve az este további részében elmentünk sétálni, mármint mindenki és én meg a fiú hátra maradtunk, beszélgettünk a lány viszont előrébb volt, de folyamatosan kiabált nekem, hogy menjek már, ne maradjak le stb. Még annyit, hogy ezzel a fiúval nem akartam semmit és most sem, de akkor este mindenki ezzel csesztetett minket, meg a srácnak állandóan dumáltak, hogy jöjjön oda hozzám (egyébként a lány is mondta a fiúnak), amit én nem szerettem volna, de mivel részeg voltam így nem érdekelt. Nem rég pedig beszélgettem chaten a lánnyal és felhozta ezt a fiút, én meg kiborultam és írtam neki, hogy akkor ott azt éreztem, hogy mindenki rám erőletti ezt a srácot. Amire a lány azt írta vissza, hogy "ne haragudjak, Ő nagyon részeg volt és nem is igazán emlékszik, hogy mit mondott a fiúnak. Valamint Ő (mármint a lány) féltékeny volt a fiúra, mert, hogy én ott hagytam Őt". ------> Mikor ezt írta, legszívesebben elküldtem volna a k.anyjába, mert sajnos a lány nem tudja, hogy nekem ezzel mekkora fájdalmat okozz, mert bár már az első próbálkozásom óta elfelejtettem, kihabarodtam úgymond belőle, most viszont megint előtörtek az érzéseim és egyszerűen ez már kikészít. És mikor ilyeneket mond, ír legszívesebben elmondanám neki, hogy mennyire fáj ez nekem és, hogy árulja már el, hogy mégis mit érez irántam, szeret, mint barátot, vagy több annál vagy csak hülyének néz, sajnál vagy valami...

Szóval kérdésem, hogy szerintetek most komolyan gondolta ezeket vagy csak azért viselkedik így, mert nem akar megbántani? Vagy valami más?


Így a végére még annyit, hogy nem vagyok leszbikus, valószínűleg csak tapasztalatlan a fiúk terén és ehhez a lányhoz pedig azért vonzódom annyira, mert lelkileg tejesen megérintett (ezt nem csak úgy mondom, hanem járok pszichológushoz és vele jutottunk erre a megállapításra). Bocsánat a nagy regényért!! :)


20/L



2013. jún. 21. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt sem olvasom el. Rövidítsd le Manó.
2013. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is magadban tisztázd le, hogy mit szeretnél, aztán pedig, hogy ő. Adjon egyértelmű választ, mert ez a játék téged ki fog készíteni. Üljetek le és beszéljétek át alaposan, igenis mondja meg, mit szeretne, ez így nem fair.
2013. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Buboreklany02!!!

Megmondta, azt akarja, hogy barátok legyünk, de akkor nem értem, hogy miért mond ilyeneket, hogy "féltékeny volt a pasira". Én ha részeg, ha józan vagyok soha nem hoztam olyan helyzetbe az első buli óta, amivel azt éreztettem volna, hogy többet érzek iránta, mint barátság.

Egyébként ennek a lánynak van most egy pasija, vagyis csak összejárnak dugni (bár már sztem kezd iránta érezni valamit), illetve mivel most fejeztük be a sulit Ő megy ki külföldre dolgozni. Éppen ezért nem akarom letámadni az érzéseimmel, mert nem látom értelmét és talán neki van igaza, maradjunk abban, hogy barátok vagyunk. :/ :(

2013. jún. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!