Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek bűntudatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek bűntudatot?

Figyelt kérdés

18/L

Ha csókolózok egy sráccal, (ami ritka, kb. fél évente egyszer) akkor bűntudatom van utána.

Mert mondjuk ott volt a barátnőm. Ő közben 3 sráccal csókolózott azon az éjszakán. Ez engem nem is zavart, csak a tudat, hogy tudja, hogy én is csókolóztam, pláne az egyik ismerősével. Idővel megbarátkoztam vele.

De egy hete megcsókolt egy srác, akit régebbről már ismertem, de nem így akartam vele "összekavarodni". Le akart teperni, azt már kevésbé élveztem, vagyis nem lettem volna képes rá, ezért elköszöntem és hazamentem.


Az zavar a legjobban, hogy nem tudok úgy megismerni egy srácot, hogy ne akarjon egyből megcsókolni (és folytatni).

Mit tegyek ez ellen? Nem akarok több ilyet. Ritka ha engedek egy srácnak, de ha mégis, akkor is bűntudatom lesz, és rosszul érzem magam.


Nem járok sokszor bulizni, de ha megyek, akkor inkább a barátaimmal vagyok. Inkább csak beszélgetős ivós estékre járok.


Nem mellesleg szűz vagyok, és nem tudom mit keresek. Párkapcsolatot? Nem tudom.. De alkalmi szexet biztosan nem. Legalábbis elsőre.


Nem tudom, hol és hogyan ismerkedjek, hogy komolyan vegyenek. Lehet, hogyha valaki többet akar tőlem, azt én már nem veszem komolyan?


Nem kellene ennyit agyalnom ezen, de hihetetlenül zavar az, hogy nem régen csókolóztam egy sráccal. Pedig nem hülye srác.

Csak nem tudom mire van szükségem.


Valaki járt már hasonló cipőben?:( Van megoldás?


2016. febr. 21. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem normális dolog.

Szerintem a legtöbb ember nem szeret a barátai / ismerősei előtt csókolózni, fogalmam sincs miért, de én sem szeretek. Az hogy úgy ismerj meg egy srácot hogy ne akarjon megcsókolni... hát, aki bulizni jár, és iszik az nem beszélgetni akar egy buliban (többnyire), szóval talán ismerkedj máshol :)

Ha gondolod írj (nem, nem ismerkedni akarok, de szeretek ilyen témákról beszélgetni)


18/f

2016. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!