Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk segitenetek? Ezek normail...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk segitenetek? Ezek normailsak vagy en vagyok a nem normalis?

Figyelt kérdés

Van egy lany az osztalyba.Akire mindenki.hajt pedig se melle se segge csunya is es nemtom mit esznek rajta a fiuk.En pedig szebb vagyok mint o nem vagyok tele pattanasokkal nem sebes a szam nem ragom.a kormom nem zsiros a hajam cserelem a ruhaimat...

O pedig nem.

Nekem van mellem is seggem is.

Kozepes vagyok es nem sovany.

Szoval segitsen mar valaki...

Meg gusztustalanok azok a nok akik sovanyak es readasul sr segguk.se melluk...!!!!



2016. febr. 22. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Miért mondasz valakire olyat,hogy gusztustalan? Szerintem is szebb ha valakin van mit fogni,de sokaknak tetszenek az ilyen vékony lányok.

Mellesleg lehet csak te látod csúnyának,nyilván nem a semmiért hajtanak rá.

2016. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mi évfolyamunkra járt egy csajszi.

Szépnek még jó indulattal sem nevezném.

Se melle, se segge.

Önbizalma határtalan.

Mivel kellően ledér volt, döngették rendesen.

Volt egy olyan kisugárzása, hogy oda kellett rá figyelni, nagyon nem volt hülye, inkább érdekes volt.

Én is vendégeskedtem az ágyában, (nagy matrac-zsonglőr volt) holott én kifejezetten a nagymellű, gömbölyded lányokat imádom...:)

2016. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se értem a mai fiatalokat.

A leírás alapján te se vagy 100-as, de ő meg 20-as sincs :D

30/F

2016. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy osztálytársam, aki nem volt különösebben szép. Ápolt volt, meg rendes ruhában járt, de ez mindenkire jellemző volt.

Viszont, ha belépett az ajtón, akkor ő ott volt.Nem lehetett nem figyelni rá. Nem volt harsány, talán egy picit "túl hangos", de a kulturált keretek között. 16 évesen az osztályból minden fiú bele volt zúgva.


Most egy fantasztikus lány a barátnőm: szép, aranyos, őrült jó az ágyban. És előttem tök magányos volt, a pasik észre sem vették. Mert visszahúzódó és picit félénk, önbizalomhiányos (de ezt próbálom "kezelni").


Szóval nem minden a külső.

2016. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!