Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit reagálnátok arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagálnátok arra ha egy viszonylag jóképű srác így szólítana le?

Figyelt kérdés

Mi lenne erre a reakciótok?:

Bocsi.. Bocsi... Az a helyzet hogy nagyon rossz a memóriám... Elfelejtettem a telefonszámod, megadnád újra?


Na ez volna a kis tervem, ti hogyan reagálnátok? Adnátok telefonszámot? Vagy elküldenétek a francba? Esetleg mást tennétek?


2016. febr. 23. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy szimpatikus e. Maga szöveg nem túl kreatív de lehetne rosszabb is. Kapásból nem adnék telefonszámot egy idegennek de ha tényleg szimpi beszélgetés után akkor mondjuk megmondanám, hogy melyik nap és mikor vagyok azon a helyen ahol leszólított vagy esetleg máshol ha arra nem járok sűrűn. Aztán ha kitartó és találkozunk megint akkor lehetne többről is szó. Mondjuk nekem azt hiszem nem kell tartanom ettől a helyzettől:'D
2016. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak megmondanám, hogy összekever valakivel, mivel mi még sohasem találkoztunk. Ha mondjuk szimpi, és utána bocsánatot kérne, és elhívna meginni bocsánatkérése jeléül valamit, vagy csak sétálni, akkor talán elmennék vele :) De ez úgyis személytől függ.
2016. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz.. meg amúgyis ha valaki egyből a telószámom kéri nem adodm meg, előbb had ismerjem már meg :D
2016. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kisugárzás ahogy mondja az számít. Utána elkezdek nézegetni és ha szimpatikus első benyomását akkor lehet. De ha bénán csinálja akkor sajnos nincs esélye nálam

15/L

2016. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én valószínű kinevetnélek és azt mondanám, hogy aranyos vagy, de ez egy elég gagyi megszólítás. Légy egy kicsit kreatívabb.

18/L

2016. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar a sablonos megszolitasok, akkor a Ne haragudj, de hiszel a szerelem elso latasban, vagy setaljak el megegyszer szoveg nalam jobban bevalt, de inkabb csak add magad, az jobban bejon a csajoknak.
2016. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát... Szerintem nem olyan jó. Mármint oké, értem, hogy el akarod kérni a számát,de semmi értelme nincs ennek a mondatnak, ha egyszer már valóban meg nem adta a számát (persze, tudom, hogy nem, de pont ezért hangzik hülyén),

Hozzám többen jöttek oda úgy, hogy egyenesen megmondták nekem, hogy tetszem nekik, és ez baromi szimpatikus. Mármint nem lerohantak, egyszerűen csak magabiztosak és bátrak voltak, ami nagyon értékelendő dolog.

Lehet ilyennek odamenni, de mondok neked egy sztorit. Leszálltam a buszról, és épp jött az utcán egy srác, aki ugyanarra ment, mint én csak pár méterrel mögöttem. Aztán mivel én gyorsan megyek, eléggé lehagytam, de aztán utánam szólt, hogy "Bocsi, egy barátomhoz megyek, és azt mondta, hogy egy olyan háztömböt keressek, amit kerítés vesz körül, esetleg tudod hol van?" Na és hát én is pont oda tartottam. És mondtam neki, nagy mosollyal az arcomon, hogy "Persze, gyere velem, itt van két percre. Tudni kell rólam, hogy mindig ilyen vagyok, szeretek rámosolyogni az emberekre, persze ha nem egy 60 éves perverz. És akkor bemutatkozott, én is neki, beszélgettünk ilyen alap dolgokról. Aztán megérkeztünk, és elköszöntünk. És akkor totál az volt benne, hogy tényleg nem tudta az utat, de most már nyilvánvaló, hogy valójában tudta, és ez csak egy ürügy volt. Más kérdés, hogy egyáltalán nem tetszett a srác. És igaz, hogy a te szövegedben egyértelmű, hogy szeretnél vele megismerkedni. Viszont: A nagy helyzet az, hogy ha nem vagy szimpatikus neki, akkor mindegy, mert nem valószínű, hogy lesz belőle valami. De ha igen, akkor sokkal inkább célravezető, ha úgy mész oda hozzá, hogy megdicséred, mert azt mindenki szereti. Nem kell persze túlzásba vinni azt sem, de hidd el, hogy ez jobb így. Nekem sokkal jobban tetszik, és kevésbé tűnik úgy, hogy lerohanod. Mármint érted. Jobb előtte egy kicsit beszélgetni, hogy érezni lehessen, hogy van-e kémia köztetek vagy nincs, mielőtt esetleg telefonszámot cseréltek. De ez csak az én véleményem.

2016. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!