Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kinek van több esélye egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van több esélye egy jóképű srac aki facen ismerkedik vagy egy átlagos srác aki személyesen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ugyan olyan belső tulajdonságokkal rendelkeznek.

2016. jan. 10. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Személyesen ismerkedő (átlagos). Elég ciki,hogy a mai világban már csak facebookon mernek ismerkedni...
2016. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem a mai világba sajna a jóképűnek aki face-n ismerkedik :/
2016. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez a csajtol is függ, de nyilván ha ugyan ojanok egyik cép a másik nem akor a csaj a szépet fogja választani, kivéve ak nem ha neki mégis joban tecel
2016. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Velem ha valaki neten ismerkedik, annak nem sok esélye van... Nem tudom, miért, olyan rossz érzésem van tőle, és ez akkor se lenne másképp, ha jóképű lenne.
2016. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kivel lennél boldog ?

Külső megunható/megszokható.

Csak azért össze jönni valakivel mert élőbe próbálkozik is hülyeség.Lehet a másik fiú félős vagy távolság bármi oka lehet.

Kit tudnál szeretni és kivel lennél boldogabb,kitesz meg többet érted,kiszán rád nagyobb figyelmet inkább ilyeneket nézz.

2016. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyenlő belső tulajdonságok nem léteznek.

Ha igen akkor úgyis tudod a választ.

2016. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek ugyan annyi esélye van.
2016. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem annak a srácnak van esélye, aki mindkét helyen próbálkozik
2016. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Nincs egyenlő esély! Hehh a mai lányoknak a szebb fog kelleni nem számíty hogy a belső milyen csak a külső! Persze itt mindenki hülykreténnek fog mondani de ez az igazság.
2016. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Csak az számít, hogy jó sok pénzed legyen. én nem vagyok se jóképű, se kedves, de már számtalan barátnőm volt.

15/f

2016. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!