Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti örülnétek, ha?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek, ha?

Figyelt kérdés

Egy barna hajú,barna szemű, sportos (nem a szénné gyúrt a normális fajta 😃) nem csúnya (külföldi oldalon kikértem emberek véleményét) 16 éves srác leszólítana titeket az utcán, hogy ismerkedjetek??

Pusztán érdeklődésből mert azt vettem észre, hogy mindenki Facebookon él... Én nem vagyok páva és a hajam hosszabb az átlagnál nyakig és fül végéig ér.

Bárki írhat de leginkább a lányok válaszaikra vagyok kiváncsi.

Előre köszönöm mindenegyes válaszolónak

* az orulneteket ugy ertem hogy (örülni biztos orultok mert vegulis aki leszolit annak tetszel) lekoptatnatok-e vagy ismerkednetek-e a sráccal.



#ismerkedés #kiváncsiság #Kevesebb online élet
2016. febr. 25. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem jó a hajad. Túl hosszú!vágd le oldalt meg hátul, felül hagyd meg hosszabbra, de ne páwásan.
2016. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
😞 peddig szeretem és jól áll 😃
2016. febr. 25. 18:57
 3/19 anonim válasza:
én meglepődnék inkább :D de ismerkedni végülis így is lehet :) nem vagy az a szokványos fajta :D
2016. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hat ez teny 😃

Én spontán bolondozos alkat vagyok minden hulyesegbe belemegyek, persze aminek nincs olyan következménye hogy nem lesz életem egy ideig , inkab barney-ra az igy jartam anyatok cimu sorozat szereplojere hasonlitok 😃 csak tobb pacsival es kevesebb csajjal 😞

2016. febr. 25. 19:27
 5/19 anonim ***** válasza:
Hey bro, nem tudom, hogy te hol élsz...Nézzél már szét egy nagyobb városban :) MINDENHOL a telefonjukat bújják az emberek. Szerinted jó néven veszik, hogyha megzavarod őket benne? Ez ma már kb. olyan, mintha valakinek belépnél csak úgy a magánszférájába. Ami idegenek részéről bizarr.
2016. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon is örülnék neki, ha valaki leszólítana engem az utcán :) szerintem a legtöbb lány is így érezne ^^

(15 éves lány)

2016. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Én örülnék:D Spontán, leszólitós ismerkedés, kinek ne tetszene? Amúgy abban egyetértek, hogy ne egy telefont nyomkodó plasztikbabához közeledj, mert még véletlenül megzavarod és elfelejti kiposztolni hogy ,,mencinek" érzi magát. :P
2016. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom de mindenki azt mondja hulyeseg amugy most mi a jobb utcan szemelyesen ismerkedni vagy online az egyik ismerosunk ismerosevel... Aki azert jelolt be mert epp teged dobott ki hogy bejeloljone-e
2016. febr. 25. 19:39
 9/19 anonim válasza:
Nem mondhatja mindenki hogy hülyeség, már csak a válaszokból is látszik hogy nem mindenkit ragadott el ez a 21. századi nihilizmus. :D 15 perc személyesen jobb mint egy éjszaka online.
2016. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A hulyeseget a fiu generaciom mondja 😃

De tudtam hogy igazam lesz 😝

Hetfon mikor mar nem leszek beteg el is kezdem😎

2016. febr. 25. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!