Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek, ha rátok ír egy volt osztálytárs?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam : 187 cm vagyok, elvileg nem nézek ki rosszul... Maximalista vagyok, iskolában főleg. Rendes vagyok azzal aki velem is az. Volt egy másfél éves kapcsolatom az osztálytársammal, de csak sulin kívül foglalkoztunk egymással, ami szerintem jó volt, de nem működött már.(Első kapcsolat) Nincs igaz barátom, csak egyetlen egy, de ő külföldön él.


A lányról : 165-170 cm, kicsit "ducibb", de nagyon szép ártatlan arca van :D

Rendes lány, mindig kedves, szeret bulizni és sok barátja van. Jó tanuló, de főleg négyesei voltak, nem hiszem hogy ez változott azóta.


Hatosztályos gimiben ismertem meg, szintén egy osztályban voltunk, de 8. osztály végén elment egy másik gimibe. Akkor az osztályból kettő fiúval járt, egyikkel 7-ben, másikkal 8-ban (1-2 hónap max.)

7. osztályban hihetetlenül tetszett, és a barátnőjét kéregettem, hogy faggassa ki, tetszem-e neki. (Nagyon gáz voltam, ráadásul gömböc voltam :D ) Tegnap visszaolvastam a régi üzeneteinket, jókat röhögtem rajta, és ő is nyaggatott , hogy mondjam el ki tetszik a haveromnak. (De ennek 3 éve)

Szerintem régen azt hitte, utálom mert a barátnője azt mondta nekem, hogy más tetszik neki.

Mióta elment nem beszéltünk, tehát 2 éve, de néha likeolja a képemet, ha felteszek 1 újat 1 év alatt..


Ja és


Nagyon ciki lenne, ha írnék neki, hogy mi újság vele, stb.? :)


2015. júl. 13. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?
2015. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp örülnék, de fel nem foghatom, ennek mi köze a kinézethez...
2015. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En orulnek ha nekem irna egy volt soztalytars.
2015. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*osztalytars

Bocsi az ekezetek miatt.

2015. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért írtam le azt, hogy megértsétek, hogy mindketten sokat változtunk!

Elakarom hívni valahova, ha érdeklődő lesz, és ha minden jól megy.

Köszönöm a válaszotokat! :)

2015. júl. 13. 13:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam neki, beszélgetünk, elég aktívan, és érdeklődő ő is! :)
2015. júl. 14. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!