Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » KÖZÉPISKOLÁS lányok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÖZÉPISKOLÁS lányok, ti örülnétek ha a párotok uzsonnát vinne nektek?

Figyelt kérdés

Persze előbb ezt megbeszélné veletek, hogy mikor és hol és az uzsonnaszünet egy részét 20-ból kb 5/10 percet a fiútokkal töltenétek, majd ő továbbengedne a barátnőitekhez?:)


Illetve iskola után megvárni, mint meglepi, nem szólni előtte..



2016. jan. 15. 21:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Természetesen ;)
2016. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
54%
Gyerek lányoknak remélhetőleg nem felnőtt barátja van. Rossz a kategória.
2016. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Az nem tízórai szünet? Uzsonna a dedópelyhet evőknél van alsótagozatban :D
2016. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

18 vagyok, ő pedig 16 :)


Nők véleményét kértem ki, nem siránkozó magányos farkasokét.. ;)

2016. jan. 15. 21:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem bántásból, de jobb meglepetést nem tudnál kitalálni? kicsit agyalj még ... uzsi xD kicsit snassz, na
2016. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves ötös, ez nem mondhatni meglepetésnek, tévessen fogalmaztunk.. inkább kisebb jót tevés, odafigyelés..
2016. jan. 15. 22:20
 7/15 anonim ***** válasza:
ötös vagyok ... értem, úgy más ... de akkor hívd el inkább sütizni, vagy kólázni, vagy kajálni valahová ... vagy hogy képzeljem az uzsonnát? ... mert az én szemem előtt egy szalvétába csomagolt, kolbászos, uborkás szendvics rajzolódott ki ... az meg annyira nem romantikus
2016. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
HAHA, koránt sem lennék olyan személy, aki ilyen dologgal lepi meg a barátnőjét nyilvános helyen!:)
2016. jan. 15. 22:51
 9/15 anonim ***** válasza:
ohm hát nekünk pl nincs hosszú szünet így elég értelmetlen lenne, de ha lenne nekem akkor is fura lenne:D Attól még lehetnénk együtt kajálásnál de miért te hozod a kaját?:D A megvárós dolog jó ötlet, de számíts arra hogy esetleg már van programja vagy a barátnőivel jön. Amúgy szerintem nem kell túlbonyolítani elég ha együtt vagytok amikor tudtok és akartok. 18l
2016. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, hogy ne legyen egy hangú néha igy néha úgy kajálunk.. Mivel nekem most ért véget a téli szünet ( nem M.O.-n járunk suliba..) igy egyre kevesebb időnk maradt egymásra, és minden másra, szóval kihasználok minden alkalmat.


Igen, viszont előtte meggyőződöm a programjáról, van közös lánybarátunk aki vele egy osztályba jár, igy nem nehéz..

2016. jan. 15. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!