Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagy egy lányba es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy egy lányba es nem bírom elfelejteni mit tegyek? Pls többi lent

Figyelt kérdés
Azt gondolom hogy nem lehet az enyém, mert van pasija:( pedig sokan vannak ilyen helyzetben es elszeretik más csaját es Boldogok. Én elakartam felejteni lányt de nem bírom!! amugy az osztálytársam jobban vagyunk beszélgetünk, néha hülyülünk stb nagyon megkedveltem(szerelmes lettem) de nem tudom mit tegyek?! :/ Azt akarom igazabol hogy velem legyen!! De hogyan? Mit tegyek?? Pls Segítsetek
2016. febr. 25. 21:59
 1/2 Párnahuzat ***** válasza:
Nem vagyok bunkó, de a pls kiborít. De mindegy is. Nemtudtad, hogy GoodLike óta nem járunk osztálytárssal? :D
2016. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez úgy szokott működni ,hogy ha el akarod felejteni akkor egyre jobban vágyódsz utána. Gonolkodj el rajta amikor akarsz, a végén beleunsz.
2016. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!