Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket is zavar, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is zavar, ha jóval több kilók vagytok a pasitoknál?

Figyelt kérdés

A barátnőm meghízott és már több, mint 20 kilóval nehezebb nálam. Szerintem nincs ezzel semmi gond, de ő folyton ezt emlegeti, hogy ez mennyire zavarja.


Nekem semmi bajom az alakjával, nagyon szépe, de azzal sincs bajom, ha fogyni akar. De önmagában miért baj az, ha a lány nehezebb a fiúnál?


Veletek volt ilyen?


Magánban tudok esetleg küldeni közös képet, szerintem egyáltalán nem nézünk ki furán együtt.


17/F



2016. febr. 26. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Muti azt a közös képet. Amúgy meg ha zavarja, akkor tegyen ellene :)
2016. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Nekem eleve nem lehetne kövér barátnőm. Szóval ennyi. :D
2016. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Jöhet a kép! :D

Velem még nem volt ilyen, mert 161 cm vagyok és 51 kg.

Ht ha nem néznénk ki rosszul eggyütt akkor nem zavarna.... :)

De lehet, hogy ő ezt másképp érzi.

Légyszi azt is írd meg privibe, hogy te hány kg vagy, és ő mennyi.

Kiváncsi vagyok ;)

2016. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Jöhet a kép :)

De amugy meg ha ti jol érzitek magatokat együtt meg te igy szereted elfogadod, akkor ne nagyon érdekeljen más véleménye..

2016. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem küldhetsz képet!

Amúgy az attól is függ hogy hány kiló. Ha már nagyon látszik, az nem jó. Egyébként sok mindentől függ, de ha őt szeretem nem zavar, le tud fogyni.

2016. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is küldesz egy képet?

Szerintem nem számít ki hány kiló, az a fontos hogy elfogadjátok és szeressétek egymást:)

2016. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet

Én is nehezebb vagyok barátomnál de én csak 5-6 kg-mal.

2016. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet a kép :) De szerintem minden lányt zavar, még akkor is ha titkolja.

Na jó már jó ideje nem voltam ebbe a helyzetbe a 53kg-s súlyommal, de igen régen zavart, épp ezért tettem ellene:)

2016. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem is jöhet a kép
2016. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Max akkor nem zavaró ha a csávó 40-50 kilós a csaj meg max 60 :d De ha pl a srác van 70 kiló a csaj meg nála több? hááát az már bőven a kövér kategória és elég baj az :D
2016. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!