Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki hogy mi zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki hogy mi zavar?

Figyelt kérdés
Már kb 2 hete vagyunk együtt a Barátnömmel , nagyon jo és szuper minden , viszont most az utolso napokban mintha uigy éreztem volna hogy megcsappant felém a figyelme...ez nagyrészt abban nyilvánul meg , hogy már nem annyira intenzivek a kisugárzásai felém , nem tudom hogy fejezem ki , inkább probálom példákkal inspirálni.. Még az elsönapokban mindig jött , ölelgetet , meg stb , most is oda jön , csak nem olyan sokszorosággal.. ez egy kicsit zavart , de nem vetettem rá nagy hangsulyt... Viszont ma volt egy interjúnk , ketten elvoltunk egy éldöadásban , és ugy mondhatni elvártam volna a sikeres szereplés után , ahogyan ismemrem hogy a nyakamba ugorjon , meg minden... de ehelyet csak egy puszi , meg ölelés... lehet hogy én vagyok sokat akaro , nem tudom... Viszont ami felrakta az I-re a pontot , az hogy mig jött volna a buszom , elmentem hozájuk vacsorára , és mintha egy normális vendég lettem volna , semmi konkrét érzelmet nem adott által , ezt példázzm azzal hogy nem 1. nek vagyok ott náluk , és máskor mindig jött hogy a mosolyával a konrétan csalta ki az ételt a számbol , viszont most állitolag a nagy örömébe na sikeres interjú után inkább néte a facebookon, hogy ki mit irt volna , pedig azt vártam volna el , hogy legalább egy kicsi figyelemt forditson , nem az hogy néha oda mosolyog meg mondja hogy jok voltunk , más alkamlakkal ellentétben , de a legnagyobb dolog az volt , hogy volt egy régi ex-e akivel már rég összeveszett , meg minden , és megirta neki , álitolag csak ugy csufolodásbol hogy intervjun volt , és amikor a válasza megjött , akkor mintha jobban érdekelte volna az , mint hogy én ott vagyok náluk ey 10-20 percre.... Amikor kisért ki , nem mondom hogy moru voltam én nem is éreztem annak magamat , de visszont ö rákérdezett többször is hogy van valami probléma én ugyan oylan hangnemben válaszoltam , hogy nincs semmi baj , viszont a történtek nagyon zavarnak . Akkor térjek is a fökérdésre , szerintettek megsértödne ha elmondanám hogy zavartak a dolgok , vagy hasonlo , merjem felhozni ? (a hibákért bocs ) , Köszönök minden megtösztelö választ.

2016. febr. 15. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
idővel minden kapcsolat enyhül, a tietek elég korán elkezdett, szerintem megmondhatod neki, de ha a csaj már nem érez úgy irántad, akkor később se fog... a felmelegített kapcsolatok meg egyáltalán nem működnek
2016. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!