Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bonyolult a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult a kapcsolatom vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel tavaly előtt jártam egy évet, majd azután pár hónapot, végül egy nagyon-nagyon szoros barátság lett belőle. Ő egyszer megírta, hogy még mindig szeret, de mivel én mást szeretek mindegy. Erre én próbáltam vigasztalni, hogy mi ettől még barátok maradunk, de később-a fiú miatt-megszakadt a kapcsolatunk. A mostani tanévben folyton egymásra nézünk és valahogy így beszélünk, ezt nem tudom elmagyarázni. Ma vele kellett mondanom egy verset és furán viselkedtünk mind a ketten és emiatt elbizonytalanodtam.

Folyamatosan van köztünk valami kapocs és ebből nekem már elegem van.

( Mind a ketten 13 évesek vagyunk és évfolyamtársak. )



2016. febr. 26. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
11 évesenn jártál vele?:O
2016. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez miért olyan fura?? :O
2016. febr. 26. 22:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Most mindjárt leszek 14, akkor már 12 évesek voltunk.
2016. febr. 26. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj :D
2016. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fura, mert átlag embereknél ennyi idősen( sokszor még 20 évesen sincs,) nincs elegendő fejlettség egy szerelmi kapcsolathoz.

Mert nagyon jó kapcsolatba kerültetek.

Ez egyáltalán nem bonyolult, csak vers mondás közben elkaptak érzelmek s megingtál enyhe kis vonzalmadban amit más iránt érzel, amit szerelemnek csúfolsz.

Ha eleged van, lépj valamerre. elfele vagy közelebb hozzá. Egy realizálás után neked kell tudni mi lenne jobb.

2016. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!