Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 4 éve (7. osztályban) lassan...

4 éve (7. osztályban) lassan megszakadt a kapcsolatom az akkori legjobb barátommal, mert másik iskolába ment. Sokszor szerepelt az álmaimban, mostanában sokat. Azt olvastam, hogy azok, akik gyakran szerepelnek az álmainkban azok hiányoznak. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Nem érzem úgy, hogy hiányozna. Igaz, utána nem volt nagyon jó, közeli barátom. A jelenlegi legjobb barátomat csak interneten ismerem már 2 éve, napi szinten beszélünk, nem is tudom mi lenne velem nélküle, de aggaszt ez az álom. Hiányozhat legmélyen a közeli igaz barátság? Néha tényleg magányosnak érzem magam, de nem írhatok rá a gyerekkori barátomra csak úgy, még egyszer pár éve megírta poénból, hogy ott jobb barátja van mint én voltam, nem hiszem, hogy ez igaz, inkább iriggyé akart tenni szerintem :D. Szóval szerintem ő el van, nekem is van közeli társaságom, de ők inkább csak haverok. Szóval szerintetek hiányozhat mélyen azért álmodok róla sokat? Rá kellene írnom, hogy elmúljon, vagy csak a néha érzett magányosság teszi ezt velem?

16/F



2015. nov. 21. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért kéne eldobnod ami tökéletes volt? Én azt tanácsolom, hogy keresd fel a régi legjobb barátodat. Kitudja ő hogy érez irántad, lehet még mindig annak tart. Ha meg nem, akkor is van esély hogy újra azok legyetek.


Nagy kincs az igaz barátság, és küzdeni kell érte, neked lehet tálcán van kínálva, fogadd el :)


Írj rá még ma!!!

2015. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!