Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bonyolult a "kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult a "kapcsolatom". Kaphatok tanácsot?

Figyelt kérdés

Engedd meg hogy elmeséljem a történetem.


Interneten megismerkedtem egy nagyon szimpatikus fiúval. Nagyon sokat beszélgettünk, kameráztunk, telefonon beszélgettünk, és smseztünk. Megbeszéltük hogy lesz egy hétvége amit együtt fogunk tölteni. (én megyek el hozzá). telt az idő, lassan közeledtünk a hétvégéhez,(eltelt 1 hónap) amikor neki pesten volt dolga ( én pestől 40 percre lakom vonattal) ő viszont az alföldön lakik ) és arra gondolt, hogy ha itt van pesten miért ne jönne ő. hát megbeszéltem mindent mindenkivel, eljött a hétvégén (most találkoztunk elsőnek). Ő úgy jött hozzám hogy " a barátnőjéhez jön" , így is kezeltük egymást.. Nagy volt a vonzalom, megtörtént minden. pénteken jött, vasárnap ment. úgy váltunk el hogy még fogunk találkozni, és a barátnője vagyok, akar engem stb. de most hogy elváltunk, furcsa velem. Rám ír neten, és beszélünk is, de már nem látom rajta hogy hiányoznék neki, nem is ír ilyeneket. Ami nekem kicsit fáj, hiszen tervezgettünk már, és félek meggondolta magát.


ez a fiú testépítő, magyar aerobik bajnok, férfi táncos, jóképű, okos, és minden nő odáig van érte. Én csak egy egyszerű lány vagyok, nem vagyok modell, sem pedig atom fizikus, de helyén van az eszem, és a szívem.


A kérdésem az lenne, hogy hogyan kérdezzek rá hogy ő szeretne-e többet tőlem, vagy sem? vagy hogyan közeledjek hozzá, hogy kiderüljön hogy mit gondol, érez stb ? mert attól félek hogy ha konkrétan rákérdezek, akkor elijesztem. azt pedig nem szeretném.


Mit tudnál tanácsolni nekem?


nem vagyunk már tinik.


2011. júl. 19. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Nagy volt a vonzalom, megtörtént minden"

hát ebből minden kiderül. csak nagyon kívánt testileg, és meg akart húzni. ez megtörtént és ennyi.

2011. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"ez a fiú testépítő, magyar aerobik bajnok, férfi táncos, jóképű, okos, és minden nő odáig van érte. "

Magyarul azt kap meg, akit akar?

2011. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát.. igen.. az előző barátnőjével azért lett vége mert a lány akarta úgy.. pedig a fiú már gyűrűt is vett neki.. elég komoly felfogása van. Úgy gondolom, hogy szeretne komoly kapcsolatot. de ezek szerint nem tőlem :( :)
2011. júl. 19. 18:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Rossz a helyzet,de tulajdonképpen én is valami hasonlóban vagyok..

Csak azt tudom tanácsolni amit én csináltam.

Rákérdeztem korrekten,hogy most szeret-e engem vagy sem,azt érzi-e amit amikor megismerkedtünk.

Szeretne-e engem ölelni,csókolni ahogyan eddig.

Erre annyi választ kaptam,hogy NEM TUDOM.

Nem tudja,hogy miért van ez de az érzései azután,hogy szexeltünk valahogy megváltoztak. Úgy fejezte ki magát,hogy "valahogy nem mennek tovább" ..Mármint az érzések..szeret,imád,de fogalma sincs róla,hogy belém tudna-e szeretni.

Neki azért nem, mert 4 éves kapcsolatának lett vége,amiben nagyot csalódott.

Azt mondja nem az én hibám, mert én azonnal megérintettem őt amint észrevett és baromi pozitívan hatok rá.

Azóta sincs ennek a dolognak vége.. mondtam neki,hogy hagyok időt eldöntse mégis mit szeretne..

Szerintem te is tedd ezt..az idő mindent megold.

Azzal,hogy rákérdezel korrekten nem tudod elijeszteni ,ha tényleg úgy szeret ahogyan azt elmondta.

2011. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, igencsak hasznos volt. Beszélek majd vele.. hogy a "kapcsolatunk" merre felé megy..

Remélem megoldódik neked is minden.

2011. júl. 19. 18:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy modell meg nem vagy atomfizikus, már bocs de aki ilyen kapcsolatba kezd hogy net meg távolság az megérdemli hogy szenvedjen...akinek esze van nem neten keres de még ha ott is akkor se fényévekre lévőket. Ne haragudj de én sose néztem jószemmel az ilyesmit

Béke

2011. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
azt amúgy jót dugtatok?
2011. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát nagyon remélem,hogy neked megoldódik.:)

Én úgy vagyok már vele,hogy ha nem keres, hát hagyom.

Iszonyatosan rossz, mert az..de ez van.

Ha végül nem nekem "szánták" akkor nem,mindig jön más:)

2011. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
amint írtam nem 16 évesen vagyunk, és nem ijesztene el az összeköltözés gondolata sem, ha úgy adódna.. am igen jót dugtunk..:P
2011. júl. 19. 18:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ha ő tényleg olyan Adonisz, akkor simán talál magának nőt és biztos, hogy nem fog belemenni egy ilyen távkapcsolatba... Mondjuk azt nem tudom hány évesek vagytok, de ennyi idő után meg hülye lenne összeköltözni...
2011. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!