Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi hogy ha feltekennye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi hogy ha feltekennye tesz akkor visszamegyek hozza? Egyaltalan mire jo ez neki? Elegem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ilyen se veled se nelkuled kapcsolatunk volt ezzel a fiuval.

3 honapja szakitottam vele mert egy csajjal talalkozgatott meg mindent elmondott rolunk kozbe utaljuk egymast a lannyal.. Ez egy darabig huzodott aztan szakitottam.

Utana megint joba lettunk aztan durvan osszevesztunk es ez igy ment..

De en kedveltem csak h tortent valami..

Joba lettem a haverjaval de tok veletlen igaz mar elotte is ismertem a sulibol meg mar beszelgettunk sulis bulikon de ennyi. Most viszont facebookon is beszelunk es elhivott egy kozos haverjuk szulinapi bulijara es en mondtam h szivesen megyek. Erre megirta a volt pasimnak h kepzeld elhivtam (engem) es h tok jo lesz... A volt pasim viszont nem orult. Ram irt h nem akarja h menjek mert akkor nem tudna magat elengedni meg egesz este azon agyalna h mennyire megbanta h azzal a csajjal joba lett. Es valami ilyesmit irta a haverjanak is aki engem elhivott.

Azt tudni kell h azzal a csajjal csak engem akart feltekennye tenni es amugy meg nem is erdekli. Ha epp osszevesztunk masnap puszi-puszi volt a suliba egyebkent meg nem is nagyon koszontek egymasnak.


A volt pasim meg mindig szeret es ossze akar vele jonni de en mar nem mert teljesen kiabrandultam belole foleg h joba lett a legjobb baratnommel is es tole tudom h mindig azt tervezgeti h h tegyen feltekennye meg ilyenek... Meg annyit "bantott" mar lelkileg.


Na es visszaterve a bulira. Ramirt a volt pasim haverja h hat sajnalja de majd legkozelebb... Biztos vagyok h azert nem akarja a volt pasim h menjek mert a haverja hivott meg es h joba vagyok vele. Ezert gondolm o feltekeny lett. Es h meg jobban bantson engem, meghivta azt a lanyt aki miatt szakitottunk es aki miatt "meg most is kivan mert banja h joba lettek".

Amikor en ezt hallottam valakitol nem is tudtam h sirjak e vagy nevessek. Milyen ember ez?! Ezt is csak azert csinalta h bantson es probal feltekennye tenni engem. Egy utolso szemet. ( legjobb baratnommel is joba lett es azota mar nem is vagyunk "legjobb" baratnok sot megromlott a kapcsolatunk)

MINDENT tonkre tesz!

Lelkileg mar teljesen padlon vagyok! Mit csinaljak?

Eddig sose tettem ellene semmit mindig csak turtem azt amit ellenem tesz. Most viszont betelt a pohar.

Tennem kell valamit!

Tanacsok?

Viszont nagyon orulok h joba lettem a haverjaval mert o teljesen mas. Kedves, jofej srac aki sose banta na meg senkit. Nagyon kedvelem es nagyon jol is nez ki. Mostanaban sokat beszelunk es sokat gondolok ra!

15/L



#szakítás #volt pasi #feltekennye tesz
2016. febr. 28. 13:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Legyszi irjatok valamit!:/
2016. febr. 28. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:
valami
2016. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy...

De ez nekem fontos lenne

2016. febr. 28. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Voltam ilyen helyzetben. Az exem mindenáron vissza akart kapni, és legjobb módszernek a féltékennyé tevést találta. Nem jött neki össze sehogy sem, épp az ellenkezőjét érte el ezzel, mint amit akart. Egyre jobban próbálkozott, nekem pedig szép lassan betelt a pohár... ezért természetesen reagáltam. Nos, ez elég nagy hiba volt, a dolgok eléggé eldurvultak.

Tudom, nehéz, de az én esetemből kiindulva azt tudom tanácsolni, hogy ne foglalkozz vele, vedd semmibe, több-kevesebb idő után megunja.

2016. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

En orultem volna ha baratok maradunk de nem tudom h mire jo ha ezzel a csajjal probal feltekennye tenni mert igy csak megutalom...

Probalok nem foglalkozni vele.

Amugy meg joba is vagyunk csak ha kitalalja ezeket a hulyesegeket en tisztara kesz vagyok.

2016. febr. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!