Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Németországban nyitottam...

Németországban nyitottam folyószámlát. Kaptam hozzá bankkártyát is. Visszamegyek Magyarországra, de lehet lesz még euro a számlámon. Azt az összeget forintban le tudom venni magyarországi ATM-ből vagy csak vásárlásra tudnám használni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak arra érdemes?
2014. márc. 25. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Letudod venni forintban.
2014. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kpt is ki tudsz venni de az általában igen drága, míg a fizetés általában ingyenes.
2014. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Forintban le tudod venni. Nekem német rokonaim is mindig forintban veszik le a német számlájukról a pénzt.
2014. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van Magyarországon is olyan bank és annak az ATM-jéből veszel ki , akkor lehet még ingyenes is. Nekünk Osztrák banknál van számlánk az Erste banknál és teljesen ingyen veszek le pénzt és fizetek vele a boltban is. Igazából jobb,ha leveszem a pénzt az Erste ATM-nél,mert ha fizetek a kártyával a boltban,akkor nagyon rossz árfolyamon váltja az eurot.
2014. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!