Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldöntöttem, visszamegyek...

Eldöntöttem, visszamegyek hozzá! De testvéreméken hogyan mondjam meg, hogy nelegyen belőle családi perpatvar!?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos további részletek nélkül nem tudok elindulni.


Így elsőre csak annyit tudok mondani, hogy ha valami erőszak, verés, akár csak egy elcsattant pofon vagy lökdösődés, megalázás is van a háttérben, akkor NE MENJ vissza hozzá, vagy legalábbis előbb beszéld át a dolgot egy olyan szakemberrel, aki pont az ilyesmihez ért.

2009. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudni kéne a hátteret, hogy miről van szó, így sajnos nem lehet mérlegelni és jótanácsot adni.Írj valami bővebbet!
2009. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kedvenc kérdezőm vagy, aki anyagi félreértések miatt kilépett a 15 éves kapcsolatából és a testvéréékhez költözött, akiket régóta havi elég nagy összeggel támogat, akkor üzenem, hogy sehogy nem tudsz úgy visszamenni hozzá, hogy ne legyen perpatvar. De ha valóban szeretnek téged (amiben biztos vagyok), akkor idővel meg fognak békélni. De azért próbáld meg elmagyarázni nekik, hogy miért döntöttél így. Csak az a fontos, hogy a te döntésed legyen! Amit azért hozol meg, mert szereted a párodat, nem pedig azért mert félsz az egyedülléttől.
2009. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:nem verésről van szó!Ha az lenne soha nem mennénk vissza hozzá!

Utolsó válaszoló:én vagyok!Igen és köszönöm!

2009. máj. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!