Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hogyan viszonyultok egy olyan lanyhoz akirol eleg durva pletykak keringenek, de semmi alapja nincs?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs alapja, nem zavarna engem. Nem hinném el, ha érdekelném szívesen megismerkedek vele.
2016. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat mindenkit emg kell ismerni de azert gondolkoznek h igazak e a pletykak.... Sajnos rolam is megy rendesen a pletyka ezert sincs senkim ;)
2016. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pletyka nem jelent semmit sem...

17/F

2016. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pletykára nem adunk, de mire gondolsz?

Mert lehet nem is olyan durva.

2016. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen pletykára gondolsz? Kivancsi vagyok
2016. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy nem ad a pletykára, de nem tudhatod, hogy tényleg pletyka-e. Pl most voltak cserediákjaink, és volt egy csaj, aki tök szimpi volt amikor cseteltünk, de aztán az osztálytársai elmondták róla, hogy elvileg pénzért szobára megy, és hiába, hogy amikor rákérdeztem, tagadta, utána valahogy elment tőle a kedvem, hiába, hogy nem hittem el a pletykát. Nem zörög a haraszt, ha nem rázza a paraszt...
2016. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!