Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Helyesen teszi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Helyesen teszi?

Figyelt kérdés
Édesanyám nem engedi, hogy lefeküdjek a barátommal. Pedig már lassan egy éve együtt vagyunk. Nyár elején leszek 17 éves, tehát még az sincs, hogy túl fiatal vagyok hozzá. Legalábbis szerintem. Előre is köszi a válaszokat.
2016. febr. 29. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem kel ám anyucinak mindenről beszámolni
2016. febr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú?
2016. febr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az 1.válaszolóval persze anyukánk a legjobb barátunk meg hát az anyánk de hidd el neki sem zsabad mindig mindent elmondani

Őszintén szólva várj még vele egy ideig

2016. febr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom. Legszívesebben én se kérnék tőle engedélyt vagy ilyesmi. Csak az a probléma hogy anyám örködik, hogy meg ne történjen. Tehát nem igen hagy minket kettesben. Meg azt mondta, hogy ha megteszük akkor barátomat kitiltja a házunkból.
2016. febr. 29. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne othol csináljátok
2016. febr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen egyszerű lenne :(
2016. febr. 29. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszerü,nem kel mindent tul bonyolítani
2016. febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De, túl fiatal vagy hozzá.

De mint látom, rád is vonatkozik az, hogy nincs 16 éves szűz lány. Legalábbis ha rajtad múlna, már rég nem lennél az.


Ne érezd magad ilyen nagykislányak :)

2016. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!