Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok erről az esetről, szerintetek helyesen jártam el? Szerintem igen, de mégis lelkiismeret furdalást érzek, miért?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.


Egy 18 éves fiú vagyok. Barátnőm és én mielőtt összejöttünk évekig jóban voltunk egy lánnyal, aki aztán nagyon csúnyán bekavart közénk miután egymásra találtunk barátnőmmel. Mivel közös volt eddig a szociális körünk, nem tudtuk leépíteni, folyamatosan próbálkozott nálam, ahogy csak tudott és barátnőmet is megbántotta, volt hogy ezért szünetet is tartottunk, 3 hónapig.


Most kikerültünk a közös körből de mindig hívogat, menjek ide menjek oda. Természetesen a barátnőm nélkül nem megyek.Nem szeretném megbántani a barátnőmet mert nagyon szeretem és sajnálom hogy relatív későn ismertem fel hogy milyen is ez a lány valójában és gyakran megbánthattam a párom azzal hogy már az elején nem küldtem el ezt a másikat, hogy ennyit vártam vele, pedig nagyon csúnyán viselkedett már közben is.


Mit tehetnék hogy jobban érezzem magam? Hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom? Még álmomban is ezzel álmodtam, hogy mennyi fájdalmat okozhattam a barátnőmnek..


2014. júl. 15. 09:00
 1/4 KnightBalazs ***** válasza:
Mutasd meg a barátnődnek hogy mennyire szereted. Szerezz neki boldog pillanatokat járj folyton a kedvébe. Kompenzáld.
2014. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel és küldd el a francba, aztán amit az #1 írt
2014. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél egoista, nem az a lényeg jelen esetben, hogy TE hogyan ÉREZD MAGAD JOBBAN, hanem, hogy barátnőd érezze magát jobban. Mondjuk a füle hallatára elküldhetnéd a ragaszkodó csajt az anyjába, hogy hagyjon titeket békén!
2014. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a másik csajt a francba kérj bocsánatot a barátnődtől hogy későn kapcsoltál és szeresd
2014. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!