Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés annyira szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés annyira szerelmesnek lenni/szeretni egy lányt hogy a gátlásaim is elmúlnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nekem még sosem volt barátnőm és ez nem valószínű hogy változni fog.


17 éves fiú vagyok és még sosem tapasztaltam meg hogy milyen ha úgy szeret egy lány és azt sem hogy milyen ha én szeretek úgy egy lányt aki nem utál engem.


Életemben nem beszélgettem még lánnyal mert félek tőlük.

Eléggé otthonülős vagyok... Szinte az év minden napját otthon töltöm ha éppen nem vagyok iskolában vagy nyáron sportolni.


Mivel lehet helyetesíteni vagy legalább a közelében járni annak az érzésnek amikor egy lányt annyira szeretek hogy a szégyenlősségem is eltűnik?


Mert nem hiszem hogy valaha is igaziból is érezni fogom ezt. :(

Azért mert nem tetszem senkinek sem.. .de ha mondjuk mégis akkor szerelem úgy sem lesz belőle... Vagy ha valaki ténylet azt mondaná hogy belém van zúgva akkor nem hinném el.

Még annak is örülnék ha tetszenék valakinek.


2016. febr. 29. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki életében csak egyszer jön el az igazi,ha ezt megtapasztalod megérzed,és ha megtalálod ne ereszd el
2016. febr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Öcskös...Több önbizalom kéne neked. Meg a rinyálás nem áll jól :) Szedd össze magad, növessz herét (ha még nincsen) és PRÓBÁLD MEG kihozni magadból a maximumot, hogy utána elmondhassad, hogy te MEGPRÓBÁLTAD.


Nem azért írtam, hogy megbántsalak ezzel. Inkább tekints erre építő kritikaként.

2016. febr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért félsz tőlünk?:(

Én megértem, hogy van egy csomó olyan lány, aki kihasznál és egyebek, de ilyen fiúból is sok van.

Hogy a kérdésedre válaszoljak: én lány vagyok, de szerintem ez az egész fordított esetben sem különbözik, vagyis jó érzés.

Szerintem ne állj ilyen negatívan a dologhoz. Ahogy én észrevettem, a lányokat alapból taszítják az ilyen negatív fiúk, sőt, az átlagembereket taszítják a negatív emberek, szóval ezt nem is kell nemekre bontani.

17 évesen még nem kell aggódnod, de megértem hogy vágysz egy lány szeretetére. ^^ Csak annyi a dolgod, hogy próbálj meg nyitottabb és bátrabb lenni, esetleg megkörnyékezni a lányokat. Ha ilyen kis szégyenlős vagy, az is tud aranyos lenni, de rengeteg olyan normális lány van, akinek bármennyire is bejön ez a szégyenlősséged, nem fognak kezdeményezni, mert azt várják hogy te tedd. Veszíteni nem sokat veszíthetsz, maximum nyerhetsz vele-ha nem is a lány szívét, de legalább tapasztalatokat szerzel. :D

16/L

2016. febr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudod pótolni, ahhoz nincs hasonló érzés annyira csodálatos, hogy el sem tudod képzelni.. Ahhoz tényleg szerelem kell, nem csak barátnő. Én szívesen segítek a lányokkal, ha akarod.

16/l

2016. febr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kitartás öcskös, nekem is hasonló gondjaim voltak és vannak pedig még nálad is öregebb vagyok. :)
2016. febr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nemvaloszinu, de beszari fiu egy lanynak sem kell. nem egy nyulat akarunk magunk mellet tudni, hanem egy fiut, aki "oltalmaz, es ved" minket , azaz a biztonsag erzeset adja.
2016. febr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha először neten kezdenél el beszélgetni a lányokkal? Nem fontos rögtön párkapcsolatra gondolni; elég, ha barátkozol velük. És utána élőben ugyan így tehetnéd, ha már egy ideje beszélgettek online.
2016. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!