Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges egyszerre 2 emberbe szerelmesnek lenni? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ahány ember, százszor annyi tulajdonság. S hogy az érzések sokfélék, időnként talán nem is teljesen egyértelműek, félrevezetők, nem felismerhetők...

De vajon LÉTEZIK olyan, hogy valaki 1-nél több ember iránt érezzen "szerelmet", vagy hasonlót?

Ezzel kapcsolatos élményeket megosztani ér! :)

20/L



2015. nov. 7. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges ilyen. Ez csak illúzió.
2015. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Több ember tetszhet egyszerre de szeremles csak egybe lehetsz
2015. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék, de nem zárom ki a lehetőségét. Számomra a szerelem kizárólagosságot jelent, de annál a világból már többet tapasztaltam, hogy a saját véleményemet és működésemet általános érvényűnek tekintsem.

Léteznek olyan "elméletek", hogy lehetséges több embert szerelemmel szeretni, hiszen ami az egyikből hiányzik, azt megtalálhatjuk a másikban.

Csak a mi kultúránkban ördögtől való dolog ez, számos olyan társadalom létezik, létezett, ahol a poligámia elfogadott dolog.

És hogy a mély érzéseket meg lehet osztani, anélkül, hogy csorbulna: a világon a legeslegmélyebb kötődésnek az anyák gyermekük iránti szeretete számít. És ha egy anyának több gyereke van, minden gyermekét képes szeretni, még ha nem is teljesen egyformán, de mindegyikük iránt anyai érzéseket táplálva. A szerelem pedig ennél egy fokkal kevésbé mély kötődés.

Ismétlem: én magam nem tudnék több emberbe szerelmes lenni, nem úgy szocializálódtam, egyke vagyok, nem kellett osztozni a szereteten. De elfogadom, hogy mások képesek arra, amire én nem.

2015. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt gyakorlaton lévő főnöknőm szerint van, saját tapasztalta alapján. Ő már járt így.

Véleményem szerint meg nincs ilyen. Bár nem tapasztaltam, de ha egy valakit szeretek, akkor képtelen lennék más férfira úgy nézni, hogy akkor most két férfiba lennék szerelmes, mert mondjuk az egyikben nincs meg az a tulajdonság, amit a másikban megtaláltam..stb.

2015. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, én voltam. de az intenzitás eléggé különbözött. megjegyzem, nem jártam vagy találkozgattam velük párhuzamosan.
2015. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!