Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácsokat szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácsokat szeretnék kérni

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és van egy 13 éves lány a suliban, aki nagyon tetszik, csak nem tudom hogyan kellene elkezdtem az ismerkedés vele. Gimnáziumról van szó nem általánosról. A nevét tudom, de ha csak úgy megszólítanám nem tudom hisz nem is ismer. Írják rá facebookon vagy valami tippek?
2016. márc. 3. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Van facebookja? Mert velem volt olyan, hogy mondták, hogy kerestek, de nem találtak és mondtam, hogy azért mert nincs.xD


Kérdezd meg, hogy akar-e beszélgetni, esetleg dícsérd meg, attól szinte minden csaj elolvad. ;D

2016. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Véletlenül" lökd meg egy picit a folyosón, aztán kérj bocsánatot, és kérdezd meg, hogy mondjuk hányadikos-is, vagy hogy hogy van...

Aztán legközelebb amikor látod már köszönhetsz neki, picit beszélgessetek

Ezután már rá is írhatsz


Én biztos örülnék ennek, szimpatikus lenne az a srác, aki ezt csinálja 14/l :)

2016. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Papi Gonzales ***** válasza:

"véletlenül lökd meg"...hát eldobom az agyam :D:D:D


szerintem vidd be a suliba a régi nokiádat és véletlenül vágd fejbe vele...ne nagyon csak kicsit vérezzen!

aztán ápold amíg meg nem jönnek a mentők és akkor majd hősnek fog tartani....


nem...simán sétálj oda hozzá köszönj és beszélgessetek, menjetek le a büfébe stb....ha nagyon feszültnek érzed akkor próbáld meg akkor ha egyedül van bár fiatal tini csajok hááát....nem lesz egyedül :)

2016. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző XDD ez nagy volt!
2016. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Oké, elismerem, visszaolvasva tényleg picit furán hangzik :D

De nyílván nem úgy értem, hogy rúgja le a földre, aztán még taposson bele hatszor, csak amikor elmegy mellette (tömegben), súrolja mondjuk a karját

Ez csak segít megteremteni egy szituációt, és talán a srác sem érzi magát olyan kínosan (főleg, ha később kiderül, hogy esetleg nem tetszik a lánynak)

2016. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi! :)

#3 made my day, ezen jót nevettem köszi :D

Amúgy jöhetnek még válaszok

2016. márc. 3. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!