Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem legjobb barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem legjobb barátnőm exét akivel tegnap szakított?

Figyelt kérdés

Nem értem. Előző barátjával szakítottak mert volt hogy ráordított, s nem törődött vele egy cseppet sem, 3 hónapja volt. Megismert egy másik srácot, akibe nagyon szerelmes volt, s ő törődött a barátaival, velem is, s vele is. Ha veszekedtek sem üvöltött rá hanem nyugodtan képes volt megbeszélni vele, ami barátnőmnél nagy szó, mintha hitlerrel próbáltál volna egyezkedni kb...2 hónapig tartott a kapcsolatuk, beleszerettem, velem is törődött, de ezt senki sem tudja rajtam kívül hogy szeretem. És ezt csinálta: Reggel szakított vele egy SMS-ben és másnapra kibékült exével, akivel szakítás óta nem beszélt. De az ahogy reagált ő.. Szerintem példaértékű. Nem mondott semmi rosszat neki, csak megkérdezte a helyzetet és annyit mondott hogy "szeretlek, rendben megértettem". Szívesen összejönnék vele, mert nagyon kedvelem, viszont legjobb barátnőm mellett állok akármi van, így most is, több éve a legjobb barátnőm és mindent megosztunk. 19/l

Külsőre nagyon jól néz ki számomra, de belsőre még annál is jobb, nem is gondoltam volna hogy ilyen jó belsővel rendelkezik.Nem papucs, mert kiáll magáért, de ezt képes olyan jól megtenni, hogy nem lehet rá megharagudni semmiért.


2016. márc. 3. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de addig a pontig,amíg nem olvastam,hogy 19 vagy,azt hittem egy kis 14-15 éves ír.Felnőtt vagy,azt csinálsz,amit akarsz,de ha jó barátnőd,akkor tudod,hogy tabu a srác,akkor is,ha ex.Mellesleg lehet ő nem is tekint rád nőként.Erről nem írtál,pedig elég fontos tényező.
2016. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a baratnod az igazi legjobb baratod, akkor nem fog pofazni, hogy mit kepzelsz, hogy az exevel jossz ossze. de amugy meg ha ilyen hitler fotma, hogy lehet ez a barinod? meghozza a legjobb??! es az a csaj egy barom? otthagyja a baratjat, hogy az orditozo exel osszejojjon? en mondom a csaj nem komplett...
2016. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!