Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnom szakitott...

A legjobb baratnom szakitott a pasijaval, azota nem hajlando senkivel se beszelni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 napja tortent, telefont nem veszi fel, azt mondta, hogy egyedul szeretne lenni es nincs kedve beszelni senkivel. Gobdolkodtam, hogy atmegyek hozza, de nem lenne inkabb illetlenseg ilyen formaban beallitani hozza? Vagy jobb ha hagyom? Nem szeretnem semmikepp se magara hagyni, szeretnem ha tudna, hogy mellette vagyok. Faj, hogy nem tudok segiteni.

18 evesek vagyunk


2015. febr. 5. 01:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Es a sraccal tobb mint 3 evig voltak egyutt
2015. febr. 5. 01:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, nem végleges a dolog, ha meg "segítenél", akkor azt mondanád, hogy ne bánkódj, úgyis hülye volt, találsz jobbat...

És csak belekavarnál a helyzetbe.

Nekem egy "jó barátnő" miatt lett nagyon rossz a kapcsolatom a volt párommal, mert folyamatosan nyomta a tippeket a volt páromnak, nem szállt le róla, de hát ez a távkapcsolat ára...

2015. febr. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem hagyjad egy kcsit. Az kemény ha 15 éves kora óta jártak. Majd megnyugszik, és akkor beszéljetek róla
2015. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!