Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított. Mi a legjobb gyógyszer szívfájdalomra?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, akivel bár csak 1 hónapot voltunk együtt, talán őt engedtem magamhoz a legközelebb érzelmileg. Azt mondta, hogy ő most nem vágyik komoly kapcsolatra mégsem, szingli akar lenni. Nagyon fáj... próbálom elterelni a figyelmemet, de nem megy. Abban reménykedem, hogy majd a jövőben rájön, hogy mégis én kellek neki, tudom hogy nem valószínű, de ez tart életben, más pasira rá sem tudok nézni, nem érdekel senki, és nem érzem jól magam senkivel, mert arra vágyom, hogy vele legyek. Mit ajánlotok? Mit tegyek?

21/L


2014. máj. 26. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sör
2014. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Buli, haverok, haverok, buli,buli,buli, haverok... :)

Ne légy hülye, h várni fogsz rá!

2014. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hónap az komoly kapcsolat lehetett... :)
2014. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hobbi, barátnők, buli, könyvek, haverok. Vagy valami testmozgás, lelki bajra az is jó, lényeg hogy lefoglald magad.
2014. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Buli,sör,f.ű,haverok.legjobb haver.Fesztivál,És dugás szanaszét mindenkivel.
2014. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Legjobb gyógyszer az idő. Főleg, ha lefoglalod az agyadat és a testedet is, barátok, szórakozás, sport, hobbi, művelődés stb.
2014. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bulizás, pasizás, barátnők. Legjobb az ha szépen kirittyented magad a barátnőiddel elmentek iszogatni ahol szemezel mindenkivel. Aztán elmentek bulizni mindenki aki meghív inni elfogadod és hallgatod a bókjait, akár keverhetsz is velük vagy akár szeretkezhettek is. Ilyenkor az is belefér. Majd másnap a barátnőiddel néztek valami laza filmeket és ostobaságokat csináltok. Nekem ez beválik.
2014. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!