Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiu akivel eletemb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu akivel eletemben nem beszeltem. Nemsokara szulinapja van hogy koszontsem fel?

Figyelt kérdés
Meg szeretnem koszonteni mivel szerelmes vagyok bele de nem tudom hogyan. Gyava tipus is vagyok. Szerintetek?

2016. márc. 4. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivd el randizni szulipnapja alkalmabol
2016. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Tobb info 😁


1. Hany evesek vagytok?

2. Honnan, mennyire ismered?

2016. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogyse, mert csak egy idegen. Kb. nézni fog, hogy mi a fa.szt akarsz tőle.
2016. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Mondom gyava vagyok😂😭

2. 14 es sulibol

3. Igazad van...

2016. márc. 5. 06:57
 5/5 anonim válasza:

Irj ra szulinapjakor hogy nagyon boldog szulinapot vagy eloben mond ahogy szeretned. szulinapja utan meg megint irj ra higy milyen volt a szulinapja meg higy van blablabla.

Lehet megtetszel neki de lehet hogy eleg bunko vagy buta a valosagban es nem fog mar tetszeni, barmi lehet

2016. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!