Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » A baratommal ket het mulva...

A baratommal ket het mulva leszunk fel eve egyutt es nincs tul sok otletem hogy mivel lephetnem meg. Ami meg erdekes hogy 19. szulinapja is aznap lesz. Kulonleges jo otleteket tudtok adni?

Figyelt kérdés
Azt mondta nincs szuksege semmire most es nem akarok tomeg ajandekot...szereti az elektronikat es van kocsija.
2015. júl. 13. 21:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Sajnalom hogy nem volt meg hasonlo szerelmen alapulo kapcsolatban reszetek.:) akinek esetleg akad irjon valami ertelmeset.

Az ilyen perverz bunko kommentektol kimeljetek^^koszi

2015. júl. 14. 17:14
 2/6 anonim ***** válasza:
A felnőttek így csinálják.
2015. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezert tart itt a vilag...
2015. júl. 14. 17:50
 4/6 Nánási Eszter válasza:
Mennyetek el valahova . Egy helyre ami érdekli . Töltsétek együtt a napot , ami pedig az ajándékot érinti te ismered őt nem én ebben nem tudok segíteni .
2015. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Meg azért tart itt a világ mert senki nem bír ékezetet írni.
2015. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Halistennek mar nincs ott az elso ket komment^^

Orulok ha telefonrol ki tudom irni a kerdest, ne ez legyen mar a legnagyobb problema hogy ekezet nelkul irok.

Egyebkent leszerveztem egy pikniket egy szep helyre^^ sutni is fogok es az ajandek is megvan:))

2015. júl. 23. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!