Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem valami NAGYON...

Rrr12 kérdése:

Tudnátok nekem valami NAGYON JO konyvet ajanlani? Ajandekba szeretnem adni baratomnak mert penteken lesz a szulinapja. Lejjebb infok'

Figyelt kérdés
32 eves lesz penteken, epito mernok, rajong a csillagaszatert, imad olvasni es nagyon szereti Hemingwayt, kedvenc konyve tole az Oreg halasz es a tenger... valami nagyon jo REGENYT keresnek,ha esetleg tudtok Hemingwaytol..vagy mastol..koszonom a segitseget'

2015. aug. 3. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Dosztojevszkijtől a bűn és bűnhődést én nagyon ajánlom mindenkinek. Nekem a kedvenc könyvem.
2015. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
"Harcom" - ez a könyv egyes szám első személyében íródott, egy férfi életéről, aki fiatalon elvesztette szüleit, majd az utcán élt, alkalmi munkákból kereste meg a mindennapi kenyerére valót. Sokat szenvedett, sokat nélkülözött, de sosem tört meg, mindvégig ember maradt. Aztán jött a háború, majd az összeomlás, a többit nem spoilerezem el. De tényleg nagyon jó könyv.
2015. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alphabogii válasza:
Hát van egy nagyon jó kuytusos könyv,nekem nagyon tetszett . a címe Jack London:A vadon szava :) örömmel ajánlom
2015. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!