Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Kezdek félni, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Kezdek félni, és nem tudom, mi legyen?

Figyelt kérdés
Egyik nap egy felnőtt férfi, aki nem messze lakik tőlünk, elmesélte egy rokonomnak, hogy én milyen szép vagyok, és hogy idősebbnek gondolt... Először úgy gondoltam, hogy aranyos, hogy tetszem neki, viszont ma mondta nekem az a rokonom, hogy itt járkált a házunk előtt ez az ember... Ez ijesztő, hiszen ő kb 10 évvel idősebb! Mit tegyek? 14/L
2016. márc. 4. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Beszari...
2016. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Nem lehet hogy a kontaklencséjét kereste 😈... Amugy viccet felre teve hogy ne pontozz le szolj valakinek...

Szulok

Baratok

Az a rokon

Mert ha hirtelen eltunnel tudnak kinel keresenek... De ha eszre veszed hogy kovet meg minden kerj tavolsag tartasi vegzest....

16F

Vagy szedj fel egy izmos csavot aki leveri a fazont...

Karatezok ha erdekel 😉

2016. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha akar töled vmit akk szolj szuleidnek
2016. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Ezt úgy hívják, hogy pedofil. Rendőrségnek jelentsd be és nem kell tovább aggódnod.
2016. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló volt, hogy nem csak úgy van itt, elvileg megállt, nézelődött, aztán ahogy lebukott, azt hazudta, hogy egy kutyát keres. :D (hogy értse mindenki: emeletes ház, ha itt lett volna a kutya az emeleten, egy pillanat alatt megtalálta volna :D)


Amúgy köszi, annak, aki hasznos választ adott :D

2016. márc. 4. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Elment a házatok előtt valaki aki amúgy az utcában lakik...hát ez tényleg különös...:D abban meg nem tudom mi olyan rendkívüli ha tetszel neki. Köztem és volt barátnőm között is 10 év volt (23-13), amíg nem kezd el zaklatni téged amit nem tartok valószínűnek, addig ne foglalkozz vele. Ha pedig próbálkozni fog nálad, megmondod neki hogy bocs de ez nem kölcsönös :( ennyi...D
2016. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 éves voltál és 13 éves lánnyal voltál együtt? Börtönbe szeretik az ilyen embereket.
2016. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatos, te egy beteg ember vagy.
2016. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!