Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyire vetitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire vetitek meg a nagyon romantikus srácokat?

Figyelt kérdés

???

Imádom a romantikát 😃 vegul is ezzel kenyeztetheted a párod érzelmileg 😃...

16F



2016. márc. 6. 06:07
1 2
 1/17 anonim válasza:

Én például szeretem, ha egy fiú romantikus, és az udvarlásban kicsit 'régimódi', tehát nem az a bunkó 'Cső, cica!'-féle. A te esetedben is ez csak pozitív tulajdonság! :) Egy olyan lány, aki a szerelmet keresi, biztosan értékelni fogja!

15/L

2016. márc. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Énis tiszta 16. századi gyerek vagyok felturbozva egy kis rock stílusal:'D dee én mindent tulbonyolitok oszt a végén nem lesz semi :c
2016. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én is szeretem a rockot 😃...

Szóval én pl a szerelmi vallomást ugy csinalnam hogy kioltozok 😃 veszek egy csokor virágot (lehetoleg a kedvencet 😃) meg próbálok valami vers felét irni ( esetleg rajzoló valami szepet mert egy kicsit tudok 😃) majd elé állnék és csak beszelnek teljes szívemből ossze vissza 😃

2016. márc. 6. 07:37
 4/17 anonim válasza:
Nem vetem meg, annyira aranyosak.
2016. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy jó tulajdonság ami ma már ritka. :)

15/L

2016. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem vetem meg, de kikészítenénk egymást. Mert én meg utálom és minden ilyen helyzetből poént csinálok. Szóval kizáró ok:S 18l
2016. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ennyien szeretik mégis mindig elutasitanak... fucking logic
2016. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mert van a romantikus és a nyálas! Én szeretem a romantikát és azzal hogy te is szereted azzal nincs baj csak ne ess túlzásba. Cuki a rózsa meg minden de még vers és rajz is? Nekem ez már nyálas.

Szep dolog meg minden de szerintem a férfi legyen férfi!

Udvarolj bókolj de azt ne.feledd hogy a jóból is megárt a sok...

2016. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hú, ahogy írtad, én imádnám:DD Hogy pl. letérdelve kiöltözve kérné meg vki a kezem...:)
2016. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ebben van valami... Akkor dobom a verset es a rajzot 😃 maradnak a szavak 😊
2016. márc. 6. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!