Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért nem értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem értékelitek a romantikus, érzelmes srácokat? Miért nem kellenek nektek az érzelmesebb, szerelemre szomjas srácok?

Figyelt kérdés
Például írok egy lánynak ilyet: hirtelen magamhoz húználak, átkarolnálak, mélyen a szemeidbe néznék és forró tekintetedből tudnám minden vágyad, sosem eresztenélek el legszívesebben, szeretném, ha örrökké tartana ez a csodás pillanat, forró ajkaink egybeolvadnának, csókra szomjas szánk szenvedélyes táncba kezdene

2012. jún. 5. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben értédelnék :)
2012. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem
2012. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, megértem a "szenvedésed" okát, de azért ez már nekem is kicsit nyáltól csorgó volt...:)
2012. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miert?? Ez tök cuki
2012. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ne azért nyafogj, mert sikertelen vagy a párkapcsolatok terén, inkább máshol/máshogy keress kapcsolatot.

Azzal, hogy csak általánosítasz és hisztizel, attól még nem lesz barátnőd.

2012. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem kell érzelmesebb, de nem kell nyálas.
2012. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Túl nyálas.
2012. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

értékeljük mi az érzelmet, sőt, a legtöbb nő vágyik is rá, de ez már tényleg a "túl sok" kategória... ezek a szokásos sablon szövegek, ami nem az adott nő hatására jönnek ki belőled, hanem mert úgy érzed, fitogtatni kell a költői énedet... :) különben meg személy szerint én nem a szavaktól olvadozok (amik mondom, általában betanult sztenderdek, ahogyan amúgy a tied is), hanem a tettektől... ne csak szóban legyél érzelmes és romantikus, hanem bizonyítsd be, hogy az vagy, és öleld magadhoz, szívd be mélyen az illatát, csókold meg, szívd, harapd az ajkát mohón, mintha utoljára tehetnétek meg, és esetleg közbe szúrhatsz egy-két vágyfokozó mondatot... pl. a "bárcsak örökre így maradnánk" meg hasonlókat...


okosan kell csinálni, és nem rinyálni! :)

2012. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 17:37


nekem ezek magamtól jönnek, de azt írom, le, amit élőben is szívesen csinálnék a lánnyal, de mivel nagy a táv köztünk a találka is esélytelen egy hamar


de már értem, szóval a szavak semmit sem érnek, csak a tettek, na ezért nem volt még barátnőm akkor, elég félénk, meg visszahúzódó vagyok, nincs sok önbizalmam, nem mernék lekapni csak úgy egy lányt élőben, nem azért, mert nagy dolog, hanem tartok tőle, hogy rondának tartana és nem kívánna

2012. jún. 5. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!