Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajok szeretik a romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok szeretik a romantikus srácokat? 21F

Figyelt kérdés
Ma megleptem a párom, ő 18 éves. Vettem egy szál rózsát, becsomagoltattam, letettem a bejárathoz, és írtam neki egy üzit, hogy valami ott vár rá...azért nem adtam oda, mert ma tanult és nem akartam lerángatni, viszont megakartam lepni. Felhívott utána, örült neki, viszont így utólag sztem nem volt jó ötlet. Valahogy kissé "erőltetettnek" érzem a dolgot. Én sosem voltam az a romantikus alkat, bár szeretem meglepni a párom, de lehet ez most felesleges volt. Szerintetek? 2 hónapja vagyunk együtt
2010. okt. 21. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :) biztos boldog perceket okoztál ma a párodnak :)

Én 22vagyok,de nem vagyok oda az iylen ötletekért :S

2010. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig tök jók ezek a kis gesztusok.Ha egyszer egyszer feljön van egy ilyen az oké,de nem kell túlzásba vinni.Szerintem jó ötlet volt erősítetted a kapcsolatotokat.(elvileg)Te tudod hanyas szinten jártok
2010. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gesztus kedves volt, és valószínűleg örült neki a barátnőd, hogy gondoltál rá.


Ugyanakkor azért vigyázz, hogy ne legyél TÚL romantikus. Sok csaj számára kifejezetten fárasztó, ha folyton veszel neki virágot, csokit, meg úgy általánosságban véve túl rendes vagy. Csak néha legyél rendes, többnyire egyszerűen normális, és akkor nem lesz gond. 25f

2010. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló is írta, caak mértékkel. Sajnos vannak, akik kinéznek a filmekből dolgokat, és ezekkel operálnak állandóan. Azt se tudják, milyen egy romantikus ember, csak kinéznek egy romantikus filmből valamit (jelenetet, szereplőt stb) és csinálják. Álca az egész. Majd ha már megkaparuntották a csajt, kakor leállnak. Mivel csak egy álarc volt az egész.


Romantika lényege a negédes pillanatok. Pillanatok! Nem az érzelmi zsarolás (mert számmora ez a vásárlási láz, meg a sok sok viráh stb már zsarolás).

2010. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!