Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megpróbálnátok kívülállóként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnátok kívülállóként szemlélni ezt a helyzetet? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

2 éve voltam együtt a párommal, mikor véletlenül kiderült, hogy megcsal. Akkor rákérdeztem, hogy szereti e a lányt, azt mondta: "azt hiszem, igen".

Sajnos elköltözni még nem tudtam, így valamennyire betekintést kaptam a lánnyal kapcsolatos dolgokból. Furcsálta, hogy a csaj néha olyanokat ír neki, hogy ne is írjon többet neki.... nem tudom, adott e rá magyarázatot később, de nem is igazán firtattam. Sajnos annyira belebetegedtem az aljasságukba, mert a párom kijelentette, hogy ne is próbálkozzak semmivel, mert ő nem volt szerelmes belém...most meg ugye szerelmes lett.

Szóval akkor telt be a pohár, mikor a kisfiamra is kihatással lett az én lelki váltságom... na akkor megírtam a csajnak, hogy undorítóak. Erre visszakérdezett, hogy mit szeretnék, meg hogy össze akarok e újra jönni a párommal. Elmeséltem a (volt) páromnak...kicsit elcsodálkozott (ő kérdezte, miről beszéltünk)

Az együtt lakás és a közös dolgok annyira bennünk vannak, hogy újra egymás karjaiba kötöttünk ki.... persze én kijelentettem, hogy nem akarom visszakapni, már csak kihasználom a helyzetet míg mellettem van... ő is így gondolta.

Azt mondta, míg szingli...addig lehet az "ágyasom" (furcsálltam ezt a kijelentést, de ő tudja)

Ma rákérdeztem, hogy szerelmes-e még...azt írta: nem mondhatja meg

elcsodálkoztam. Ennyi lett volna a nagy szerelem? ezért volt minden felhajtás...félre dobás? hangsúlyozom, hogy nem akarok tőle semmit, csak érdekelnének a vélemények. Egyáltalán ebből lehet valamire következtetni?



2016. febr. 11. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha két éve leléptél volna, akkor amikor minden normális ember megtette volna, lehet, hogy mostanra egy normális pasival lehetnél boldogan...
2016. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Azonnal hagyd ezt a kapcsolatot ha egyáltalán annak lehet nevezni nehéz lesz de jobb a magány mint a társas magány.
2016. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alapvető probléma itt az, hogy még ebben a helyzetben is fokoztad a saját megalázásod azzal, hogy az ő kapcsolatukkal foglalkoztál ahelyett, hogy a saját, önálló életed építetted volna fel.

Eleve tök felesleges volt felvenni a csajjal a kapcsolatot, mert ha az exed nem szeretett, akkor tök mindegy, hogy kivel kavart. Ha nem ezzel a csajjal kavart volna, akkor mással, és téged akkor sem szeretett volna.

Azzal is magad alázod meg, hogy olyan karjaiban kötsz ki, aki már közölte, hogy nem szeret, aki megcsalt, megalázott. Még ha ideológiát gyártasz is, hogy te csak kihasználod a helyzetet, akkor is így van.

Tehát konkrétan tálcán kínálod fel magad, hogy minél jobban alázzanak meg, használjanak ki. És még most is az ő kapcsolatával foglalkozol, ami semmiben nem visz előre, csak hátráltat! A SAJÁT életedre koncentrálj!

2016. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha 2 évvel ezelőtt nem ámított volna házassággal, és nem akartunk volna közös gyereket vállalni (aki összejött, csak sajnos elvetéltem)...akkor persze nem lennék itt.

Mivel őt 10 év együttélés után hagyták így el, hogy az ex nő szerelmes lett és lelépett...mindig türelmes voltam Vele, hogy lássa, én nem verem át...


Hagyni fogom...nem ér annyit...sőt semennyit ..... csak nem értem, és ha nem értem, akkor nem hagy nyugodni. Furcsa tudom, de ilyen vagyok.

2016. febr. 11. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Khm... hát hogy is írjam le, hogy mire következtettem, úgy hogy ne legyek bántó. Vagy ne nagyon.


Mindketten gyerekesek vagytok. A pasid azért, mert úgy költözik össze valakivel, hogy jobb nincs, akkor egye fene. Te meg azért, mert van már egy gyereked, és ide-oda költözteted, attól függően, kivel sodor össze az élet. Most meg még nincs is hová menned, csak kényszerből vagytok együtt, és mindez megviseli a gyereket is. Felelőtlen vagy!

Az nagyon égő, ha képes vagy írni az új csajnak, és kiteregeted neki a szennyest. Ez a "jajj legalább szegény gyerekre legyél tekintettel" duma úgy égő, ahogy van. TE tekintettel vagy a saját gyerekedre, mikor mindennek kiteszed?! Rajtad kívül senkije nincs, lehet neked akármekkora "lelki váltságod", akkor sem lehet leterhelni vele egy kisgyereket!


Az érelemmentes szex megint elég ciki. Nem akarod visszakapni, de azért másé se legyen?

Most meg itt kattogsz, hogy vajon szerelmes-e, és ha igen, kibe.


Arra tudok következtetni, hogy nem vagy elég érett, felelősségteljes felnőtt, és szegény kisfiadnak lesz még az élete során pár pótapukája, és végigszendvedheti veled a lelki váltságokat.

Első sorban rá kell gondolnod, és NEKED, nem a pasidnak, nem a pasid nőjének, nem az exeknek, meg a szomszédoknak. Ezért a kis életért egyedül te felelsz, és nem hogy nem tudod megvédeni, de még te teszed ki stressznek, bizonytalanságnak. Az általad kínált párkapcsolati mintát meg inkább nem is boncolgatom.


Egy kapcsolat végén a leggázabb dolog a mocskolódás, sárdobálás, másra mutogatás. Ettől próbáld már meg megkímélni mindkettőtöket.

2016. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A csaj közös ismerős. Általa ismerem. Ezért mertem írni neki.

A dolog 3 hete derült ki.

Elköltözni nem tudunk! a lakás lakhatatlan, a felújítás végét várom, ez kb. 1 hónap.

Persze tudom, nem kellett volna engednem neki.... ezt elrontottam.


Meg ugye ott volt az a dolog, hogy ő sose volt hűtlen, egy kapcsolatában sem.... én meg igen. Most pedig el se tudtam képzelni, hogy félre lépjek.... erre ezt kapom....

2016. febr. 11. 12:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki el akar. Az el tud költözni. Másnem szoc lakásba, egyedülálló anyaként, szinte biztosan el tudnád intézni, csak utána kell járni.
2016. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Írtam 1 hónap a felújítás vége. Addig NEM rángatom a fiam tovább. Végleges hely kell! gondolom a lakást nem egyik napról a másikra utalják.... még haza se akarok menni, mert az is egy változás a fiamnak.
2016. febr. 11. 12:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Felnőttek vagytok?


Kell lennie annyi önuralomnak, hogy addig békében együtt éltek, amíg rendezni tudjátok a szétköltözést.

Ezer és egy házaspár meg tudja oldani, hogy a gyerek nem vesz észre semmit, pedig már hónapok óta beadták a válókeresetet.


Kérdezted, kívülálló hogy látja.

Hát így: mocskolódás, kavarás, mindenki szexel mindenkivel, és a gyerekre tekintettel itt a szeretőnek kell lenni. TI nem vagytok rá tekintettel, ha ez már őt is megviseli. És ez itt a legnagyobb gond.

A gyerek az gyerek. Nem kell tudnia a felnőttek ilyen jellegű gondjairól, magánügyeiről, nem kell látnia ezt a huzavonát.

Főleg ha ti is látjátok, hogy egy hónap, és vége, egyik megy jobbra, a másik balra.


Benned meg legyen már annyi tartás, hogy ne gondoljon az ember az írásod alapján egy felelőtlen tinilánynak, aki nem tud uralkodni a hormonjain, meg írogat a másik nőnek.


Az élet nagy forgatókönyv író. Egyszer te léptél félre, most téged csaltak meg. Van ez így.

Legközelebb ha megcsalnak, már azt is tudni fogod, hogy érett, felnőtt nő ilyenkor uralkodik magán, és nem rendez jelenetet.

2016. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hé, ácsi! mindenkinek! én abban a hitben voltam, hogy a párom szeret, és nem lép félre... a baba projekt miatt se volt okom másra gondolni....

padlóra küldött a dolog, mikor kiderült. Az életem, a hitem, a jövőm összeomlott.

Mert én hűséges voltam. (az, hogy x évvel ezelőtt milyen kapcsolatom volt, azzal nem hiszem, hogy most el kéne számolnom, mert akkor még gyerek se volt)


pocskondiázás a gyerekem előtt NINCS. Egyébként egy hangos szó nem fordult elő köztünk. Sírtam persze, csendesen...vagy mikor épp a nagyszülőknél volt a fiam....

Sőt. ugyanúgy kérem, hogy az exre is hallgasson továbbra is... közösen intézzük a dolgokat, macska, bevásárlás...a lakáshoz való dolgok megvétele....


kösz a választ mindenkinek, hasznos volt a maga módján :O

2016. febr. 11. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!