Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőtök depressziós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök depressziós lenne, dobnátok vagy megpróbálnátok segíteni neki?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen megpróbálnék neki segíteni.

Emberből vagyok akkor már úgy is viselkedek, főleg ha a barátnőmről van szó. Gondolj bele milyen lenne neki hogy depressziós és akkor még ráadásnak ki is dobná őt a barátja.

Elég baj hogy egy ilyen kérdés felmerült benned...

2016. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem... Én vagyok a depressziós és a barátom meg dobott ezért...
2016. jan. 9. 22:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen segíteni próbálnék neki..
2016. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bár én nem fiú vagyok,de én is mostanság depis vagyok. És nagyra értékelem ha egy fiú segíteni szeretne rajtam.(:
2016. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom depressziós lenne akkor én megkérném hogy mesélje el mi bántja és mondanám neki hogy nyugodtan kisírhatja a vállamon magát ha akarja.Előző válaszoló szavával élek segítenék neki és szerintem is csak ártana neki ha mélypontján hagynád ott
2016. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó egy nyomorék barátod lehetett
2016. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mikor írtam a választ akkor csak az első válaszoló volt NE HARAGUDJ
2016. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ez esetben elég gáz hogy a barátodban felmerült a kérdés és az még gázabb hogy a másik opciót választotta.

Sajnálom hogy ilyen gondjaid vannak, de fel a fejjel :) Ne légy emiatt is szomorú mert kidobott, inkább örülj neki hogy kiderült hogy egy szívtelen ember volt a barátod és nem kell vele tovább együtt lenned

2016. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire idegesítene a hülyeségével.. benne van hogy dobom minden szívfájdalom nélkül..
2016. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18 vagyok,és 5évig voltam depressziós. Megérteném, és fura de mégjobban szeretném miatta :D
2016. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!