Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a három stílus közül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a három stílus közül melyik az ami a legjobban tetszik nektek?

Figyelt kérdés

3 stílust figyeltem meg a 14-18 éves kategóriában (ez a 3 nagyobb stílus, természetesen vannak kisebb irányzatok is, ha Netán ezek közül jön be valami nyugodtan írjátok le, örömmel olvasnám az ilyen válaszokat is)


Ezek (szerintem):

- Tipikus nagymenő: Gondolom mindenki számára ismerős, "swag" ruhadarabok, átlagos stílus, gyakran örökké poénkodó. Szabadidejében sportol vagy bulizni jár.


-Úriember:

Elegánsabb öltözködés, fésű használata, nagyon udvarias, kimért, választékos beszéd. Általában jó tanulók könnyen barátkoznak és mindenkivel ugyanúgy viselkednek.


-Tojok mindenbe típus:

Sokszor össze-vissza ruhadarabok, az öltözködés terén nem képvisel komolyabb stílust, a beszéde is olyan amilyen, nem igazán szeretik a tipikus nagymenőket. Sokan közülök kicsit félénkek.


Ti nektek melyik a kedvenc típusotok, melyik tetszik, melyik az amelyik szóba sem jöhet? Előre köszönök minden erre a témára vonatkozó választ, a felesleges vitatkozást kérlek kerüljétek el.



2016. márc. 7. 08:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Úriember!
2016. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Tojok mindenbe laza, meg a elegáns közti aranyközépút :D
2016. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
A Tipikus nagymenő jön be nekik!
2016. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Süldő lányoknak a nagymenő és a tojós.


Komoly csajoknak és a MILF-eknek az úriember!

2016. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

14 éves úriember. LOL


Hát nem tudom, de az általánosító alakok biztos nem.

2016. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

tipikus nagymeno, aki velem uriember kent viselkedik es mas lanyokat letoj :3

na ugye fiuk megoldhato... ;)

17/l

2016. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én idősebb vagyok vagyok, mint az általad leírt kategória, és a nemem sem lány, ugyanakkor munkámból (pszichológus) adódóan rengeteg tini lánnyal társalgok.

Tapasztalataim alapján az úgymond úriemberek jönnek be nekik, de ne áltassuk magunkat, ezeket az egyéneket idősebb korosztályban keresik. Imponál nekik egy igazi férfi törődése. Legtöbbször bennük a kapcsolat lehetőségét látják, azonban a korkülönbség miatt csak a barátság mellett teszik le a voksukat. És egy amolyan idősebb testvér, vagy pótapuka szerepet szánnak nekik, mert bármilyen dolgot képesek velük úgy megbeszélni, ahogy egy azonos korabelivel nem tudnának.


Az un. tipikus nagymenőben az izgalmat, a vágyat látják. A legtöbb mai tini önbizalomhiányos, és emiatt egy ilyen típus kalandot rejt nekik. Egyébként sokszor pont a félénk srácok öltöznek így, mert ezzel próbálnak menőnek tűnni, úgy viselkedni mint mások, akik valóban "menők".


A "tojok mindenbe" típushoz pedig nincs szerencsém ilyen formában, ahogy leírtad. Ahogyan te leírtad, az inkább igénytelen.


Egyébként én kapcsolatban levő viselkedés szerint kategorizálnék, mert amit te vettél figyelembe az inkább a felszín. Mondjuk, abból a szempontból igazat adok neked, hogy sajnos a mai lányoknál -és egyébként pasiknál is- eléggé felborult a normális értékrend.

2016. márc. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát, #7 igazán érdekes információkat írtál le, Továbbra is várom a válaszokat! (mindenki likeot kapott :))
2016. márc. 7. 13:00
 9/19 A kérdező kommentje:
Jajj és majd elfelejtem, tényleg viszonylagos külsőségek, de belső tulajdonságokat nem nagyon merek leírni mert az "fajon" belül is egyénfüggő, ezek azok a tulajdonságok amiket lehet általánosítani, és ezek azok amik alapján kialakul az első benyomás a többi csak később jön elő, leginkább a kérdés arra vonatkozik, hogy melyik típus éri el a lehető legjobb első benyomást, nagyon örülnék ha sok válasz érkezne mert egy kis "statisztika" lesz belőle.
2016. márc. 7. 13:08
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem az úriember nagggggyon bejön, csak sajnos az én korosztályomban nagyon ritka...

A tipikus nagymenőket ki nem állhatom...

14/L

2016. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!