Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori a 15-18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a 15-18 éves lányok között ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy srác, aki bejön egy 15-18 éves lánynak és a srác még pár szép szót is szól ehhez a lányhoz, mennyire gyakori ilyenkor, hogy ezek a lányok könnyen ágyba mennek az adott sráccal?
2016. márc. 8. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekszexre gondolsz?
2016. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1-es, olvass meg tanulni légyszíves.
2016. márc. 8. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
8%

Pár szótól?

Dehogyis!!!!

Mert ezt akarod? Akkor inkább kurwázz

15/l

2016. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Te meg légyszives tanulj meg kérdést fogalmazni
2016. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
attól függ mennyire adja magát a kisasszony
2016. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
elég gyakori főleg ha helyes izmos vagy
2016. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4-es, ezen mit kell tanulni?:D 2x is le írtam a gyengébbek kedvéért, hogy "Mennyire gyakori" tudod, erre lehet válaszolni többféleképpen is, mint pl.: "semennyire", "eléggé", stb... Csak, mert nem tudsz mondatot értelmezni, attól még nem kell belém kötni.


Amit meg az #1-esnek írtam, a lényegét leszámítva IRÓNIA volt.

2016. márc. 8. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ok te ne Menj oda csajhoz ha mar ismeretlen emberekkel igy bansz...

Nagyszaju kis ...

Amugy meg nem gyakori kivéve ha szerepjatekoznak es azt játszák hogy a csávó felszedi a csajt...

16F

2016. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha helyes a srác és pont olyan gyengébb pillanatomban talál meg , én tuti belemennék. már volt egyéjszakás kapcsim, nem bántam meg, de pl sok barátnőm elítélt emiatt, mások meg örültek a dolognak és megbeszéltük, nem egyforma a lányok hozzáállása se. olyan 10/2-ből az arány kb., aki belemenne
2016. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sajnos kezd egyre gyakoribb lenni a mai lányok körében /persze tisztelet a kivételnek/. Mindegyik nem feküdne le egyből az adott személlyel, de van aki igen és ez szánalmas.

17/l

2016. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!