Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek között is létező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek között is létező jelenség a felszinesség?

Figyelt kérdés
Pl legyen izmos, kigyúrt, gazdag, határozott stb...
2016. márc. 7. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
a legjobban a melegeknél létezik :)
2016. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig azt gondoltam, hogy a külső fontos tényező számomra. Ekkor láttam meg azt a srácot, akit még mindig nem mertem megszólítani. Teljesen átlagos kinézetű srác, nagy orral. De valahogy neki jól áll! A szemei is szépek, de nem a szinük miatt. Ő teljesen átlagos, de olyan szelíd, törődő természetű. Miután ezt megtudtam róla a 6/10-ből valahogy 10/10-es lett, mert az ember idealizál;) Lehet, ez nem a válasz, amire vágytál, de azért gondolom, érted mit szerettem volna mondani ezzel:)
2016. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen
2016. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, ezt tök jó volt olvasni. :) Örülök, hogy vannak még emberek akik képesek az összképet nézni, és a dolgok mögé látni.

Amúgy szerintem ez sajnos viszonylag ritka. Mármint ahogy tapasztalom, inkább a felszínesség jellemző, nem kifejezetten a melegeknél, hanem úgy általánosan.

2016. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 B.lacko ***** válasza:
89%
Jézus..nem a felszinesseg egy hetero betegség -.-"
2016. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A felszínesség nem ezt jelenti.
2016. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miért ne létezne?
2016. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
persze.:) nekem is nagyok az elvárásaim, nem kell kigyúrtnak vagy gazdagnak lennie, de legyen nagyon jóképű.
2016. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos... :D nálam pl nem elvárás az izmos,csak h nálam erősebb legyen,max akkora hasa legyen mint nekem és valamennyire szép is(külsőre) számomra de nem túlzom el a külsőt
2016. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ők is emberek haver
2016. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!