Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik, ha egy lány használ rúzst vagy szájfényt? Lányok, nem szokta zavarni a barátotokat, ha rúzsos/szájfényes szájjal adtok puszit?

Figyelt kérdés

Fiúk! Ha tetszik akkor milyen színárnyalatok tetszenek?(piros, rózsaszín, barack)..stb.

Vagy milyen alkalomra tegyen egy lány szerintetek? Akár lehet mindennap? Suliba is?

Nem zavar titeket, ha a lány megpuszil ès ragad tőle a szátok? :)


18/L



2016. márc. 8. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a rúzst de a piros a legcsabitobb 😊az a nagyon mély voros...

Es nem nem zavar ha ugy adnak puszit.

Nem hinnem hogy mindennap kéne.

16F

2016. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Fiú szemszögből írok:)

Engem nem zavar, bár szerintem, nem kell mindig:) felesleges, ti lányok szépek vagytok anélkül is:)

Az árnyalat függ a bőr árnyalatától, de semmi kép nem túl erős, elütő:) Valami szolid, ha minden áron akarsz lehet minden nap, de jól nézel ki biztosan nélküle is:)

És ha a lány megpuszil, ez érdekel a legkevésbé:D

Remélem, kielégítő volt:)

2016. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem se a rúzs, se a smink, se a körömlakk, se a hajfestés, se a tetoválás nem tetszik.

De ez csak az én véleményem, biztos van akinek tetszik.


17/F

2016. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik :D ha puszit kapok akkor végképp, egyszer barátnőm frissen rúzsozott szájjal adott puszit reggel és egész nap olyan büszkén mászkáltam egy rúzsos puszival az arcomon :D
2016. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ti nagyon cukik vagytok :D :)

Örülök, hogy így gondoljátok. :) Bár mindegyik válasz különbözött. :)

Èn szeretem a pirost, de nem rúzsban, hanem lobellóban. Tűz pirost nem mernèk vállalni.

Tetoválásom, pc-m nincs. Sminkelni meg ritkán szoktam..tehát amikor èppen van időm ès akkor is az iskolában korareggel :D Mert sajnos vidèki vagyok ès korán kelek. :) Akkor is csak szempillaspirál ès szemceruza. Alapozozni sem szoktam.

2016. márc. 8. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok:)


szerintem ez így totál rendben van:)

2016. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Barátom már azt sem szereti ha vékonyan kihúzom a szemem, mert szerinte nélküle szebb vagyok xd. Szóval sztem a rúzs abszolút nem tetszene neki, max a szájfényt még elviselné, viszont szájra meg én nem bírok elviselni semmit, mert folyton lenyalom véletlenül xdd. Szóval legtöbbször inkább nem sminkelek, mert barátom jobban szereti a természetességet:). Mondjuk amúgy is csak a szememet húznám ki azt sem vastagon, csak a felső szemhéjamat:).

16/L

2016. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szép meg aranyos a beszínezett száj, semmi gáz nincs benne! Piros és bordó az isteni szokott lenni!

És szerintem egy szájrapuszitól még nem megy át a másikra!

2018. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha van a barátnőmnek valami a száján és pláne ha rám is ragad,de szerencsére nem használ ilyeneket
2020. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!