Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ez nagyon feltűnő, gaz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ez nagyon feltűnő, gaz lenne?

Figyelt kérdés

arra gondoltam, hogy azt csinálnám, hogy barátnőmmel elmegyek a buszmegállóba. Ez a buszmegálló szemben van azzal, ahova az a srac megy, aki tetszik nekem.

Es ha latom, hogy ott all, akkor beszélnek pár szót barátnőmmel, majd leraknam a taskamat es átmennek a túloldalra, megkérdezni a sráctol 1 dolgot ( értelmes dolog, nem valami hulyeseg :D )


Ugy tűnhetne, mintha barátnőmmel megbeszéltem volna, hogy jo, akkor odamegyek a srachoz es megkérdezem tőle XY dolgot?

szóval akar ugy is láthatna a srac, hogy barátnőm mondta, hogy menjek mar, "lökdösott" ( 'szoban')

Ha észrevenné a srac, az nagyon gaz?



2016. márc. 7. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már nagyon bonyolult és zavaros. Régebben még én is ennyire el terveztem, de soha nem sült el úgy ahogy akartam. Spontaneitás sokkal célravezetőbb. Meglátod, odamész, és megkérdezed bejelölne-e facebookon, vagy adsz egy telefonszámot ahogy gondolod. Nekem sokkal jobban bejönne, mint valami sablonszöveg. 18/F
2016. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia:) Szerintem ne keverd túl:D egyszerűen mondjuk menny valamiért abba a megállóba, és kezdj el vele beszélgetni, előbb közhelyes dolgokról, hogy késni fog a busz stb, és aztán jöhetnek szépe fokozatosan a saját témák, amelyek közeledőek, aztán ha van olyan közös amit jól ki lehet beszélni tegyétek azt és innen már rajtad múlik hogy beszéltek e többet vagy sem:)
2016. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!