Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok, vagyis leginkabb mar kilepoben belole, semmi komolyabb gond nincs, csak mar elmult az az erzes, es ugy erzem nem fair a parommal szemben ha nem vesszuk ki mindketten a reszunket ebben a kapcsolatban szeretet teren.

Van egy uj fiu osztalytarsam, akit par hete ismerek, a lanytesoja eddig is az osztaly tarsam volt (ikrek). Joba vagyok a tesojaval, es kideritettem hogy tetszek neki, szepnek talal, es kedvesnek. Eddig nem sokat beszeltunk, de ma ugy alakult hogy kettesben kellett hazamennunk. O kicsit messzebb lakik igy egy koztes ponton szalltunk le a buszrol. Az ut kisse kinos volt alig beszeltunk de azert probalkoztam mindig mondani valamit, elegge zavarba voltam (helyes nagyon). Mindig mosolygott, meg kedvesen valaszolt. Aztan mikor a hazuk fele setaltunk, es kerdeztem hogy nem megy-e haza.. Azt mondta hogy "nem, most mar elkiserlek akkor a megalloig".

Picit beszelgettunk odaig, aztan puszival es olelessel elkoszontunk.

Megsem erezte magat kinosan a sok csend miatt?

Vagy csak udvariassagbol kisert tovabb a megalloig?

Mit gondoltok? Azert nem lep mert baratom van meg, vagy nem is akar?

Koszonom szepen a valaszokat!:)


2016. márc. 10. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ertem a kerdest azt mondtad hogy tetszel neki akkor mi a gond? Meg te is ugy viszonyulsz hozza akkor mert zavarja hogy pasid van? Engem csak akkor zavarna ha a lanyt zavarja neha jol jon egy kis csend is
2016. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugy ertem a kerdest hogy tenyleg tetszek neki, marmint.. Hogy ebbol a vislekedesbol ti arra kovetkeztetnetek?
2016. márc. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!