Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit csináltatok?

Figyelt kérdés
Nekem az,hogy elmentem 2 napra egy tőlünk 140 km-re lévő városba,és a szüleimnek mást mondtam.Tudom,hogy felelőtlenség volt,de szerencsére nem lett semmi,egyébként is a szülővárosomba mentem a barátnőmmel,én ismerem azt a várost.Nektek volt valami,ami hülyeség volt és a szüleitek tudta nélkül tettétek?17/l
2016. márc. 12. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Igen meg kicsi ondo koromban kiszakitottam az ovszert es titokban novekedtem anyukam méhében 😊 meglepodhettek...

Es joval hosszabb utat tettem meg mint te es az idő is töb volt.

16F 😊

2016. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Hát hogyne több napos kimaradások bulik ilyenek voltak sajnos..drogozás pl amit nem tudtak egy ideig legalábbis nálam. Meg tényleg olyan helyekre jártam ahova épp normális ember nem megy. Bár nekem nagyon megértő szüleim vannak ,de akkor is azt mondom hogy k**va nagy hülyegéket csináltam amúgy nem beszélve azokról a dolgokról amiket most leírtam , és azok közben történtek. Szóval persze, hogy voltak de hát minden fiatal csinál nagy hülyeségeket egyszer rájössz te is ,hogy felesleges és csak magaddal cseszel ki. De szerintem amit leírtál azzal még olyan nagy probléma nincs 23/f
2016. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy túlságosan féltékenykedtem és magamhoz láncoltam a barátnőm, ezért 1,5 hete szakított velem...
2016. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenkivel összeismerkedtem és összevissza találkoztam mindenkivel, meg bulikban is mindenkivel összejöttem, miután részegre ittam magam... még nem sokat változtam, de majd idővel fogok
2016. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az mikor lógtam suliból mert otthon hagytam a fizika puskát.És igen most jön az hogy "Hát miért nem írtam még egyet a suliban?" azért mert netről le tudtam nézni a fizika tz-t és annak a megoldásai voltak a puskán.

Rajztanárnak azt mondtam szarul érzem magam és felhívták a szüleim és visznek haza és ezért le kell mennem az aulába megvárni őket.A probléma ott kezdődött hogy lefelé menet megállított a biosz tanár akivel rajz után lett volna órám hogy hova mászkálok mondom "csak krétáért jöttem".Na itt kicsit elbasztam mert csak simán annyit kellett vna mondanom hogy jönnek értem mert szarul érzem magam.Aztán amikor leértem a portást kellett kicseleznem de nem volt nehéz mert észre se vett.Amikor kiértem a suliból az angol tanár megállított hogy hova megyek aztán annak meg annyit mondtam hogy fizika tanárnak lesz születésnapja és ki kell jönnöm az utca elejére a tortáért és hogy a portás megengedte.Aztán hazafelé menet bementem a cukrászdába hogy vegyek egy kis sütit amire ráfoghatom hogy torta és hazamentem a fizika puskáért utána vissza a suliba(befelé menet a portás már észrevett és annyit mondtam hogy "beteg vagyok de bejöttem megírni a témazárót") és pont fizikára visszaértem aztán mondtam a fizika tanárnak hogy boldog születésnapot...stb mindenki kiröhögött mert természetesen nem akkor volt a születésnapja de a fizika puskára meg szükségem se volt mert egész órán sütit ette a tanár és mesélt pár sztorit az ő gyerek koráról hogy neki is voltak ilyen szerencsétlen ügyei.A végén mikor a fizika óra után mindenki pakolt hogy menjen haza és kiértem a folyosóra megláttam a rajz tanárt..Hát az vicces volt mert kb a mellettem lévő ajtón így "betörtem" jelzem ott a negyedikesek voltak és még matek órájuk volt mert az a tanár volt bent aki mindig 5percel tovább tartja az órát..aztán elkezdtem beszélni a tanárral hogy "Csókolom!Nem tetszik véletlenül tudni hogy hol találom XY tanárnőt? Mert nagyon fontos lenne és azt mondták ebben a teremben lesz."Utána természetesen kiküldött én meg futottam le és mentem haza.Ez után már nem tudom hol volt a rajz tanár de már nem láttam.

2016. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán az, amikor osztálykiránduláson gondoltunk egyet és kimentünk éjszaka, aztán bemásztunk valami idegen kertjébe medencézni :D
2016. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Autóval mentem hazafele, és hogy fejlesszek a kommunikációs készségemet a lányok felé, felvettem egy lányt aki stoppolt. Nem tűnt idősnek olyan 24-25 éves volt. Jómagam 23 vagyok.


Mikor felvettem elindultunk. Aztán furán beszélt olyan dolgokat mondott, hogy "Megyünk a városba vásárolni". Hát mondtam magamba, te biztos, de én biztos nem. Aztán egyszer csak mondta, hogy itt forduljak le jobbra. Főútról egy kisebb útra. A rendőrök is ott álltak. Aztán amikor oda lefordultunk. Rájöttem, hogy Ő prostituált. De valahogy szépen akartam meg kérdezni és mondtam, hogy Te olyan lány vagy? Mondta, hogy igen. És leszop azért, mert elviszem. Jah. Mondom nem kell. :D Nem érdekel a dolog. Elviszlek anélkül is. De elég kínos helyzet volt így. Aztán azon az úton egy percet tartózkodtunk és fordultunk is vissza. Utána a rendőr megállított azonnal. Láttam rajtuk, hogy röhögnek igazából, hogy 1 percig tartott az egész művelet, mert szerintem leesett nekik, hogy prostituáltal vagyok. Kínos helyzet volt inkább, mint hülyeség. :D

2016. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami tényleg marha nagy hülyeség volt, az a.... Amikor a kisdolgomat az 5. emeleti ablakból végeztem el éjszaka. Poénnak tűnt, meg miért ne, egyszer nekem is lehet... De - esküszöm, így volt - elfelejtettem, hogy szunyogháló van az ablakon.......... O.o


Na, ez az eset betett, de nagyon :P.

2016. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!